بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱
کد خبر: 61318
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح استان مرکزی برگزار می شود

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: در راستای کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6 هزار و 200 شهید استان مرکزی اولین اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح استان مرکزی پنجم شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ زینلی دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت امروز در جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح از برنامه های است که ذیل کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی روز سه شنبه پنجم شهریور ماه از ساعت ۹ و نیم صبح در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری مرکزی برگزار می شود.

زینلی اظهار کرد: کلیه پیشکسوتان نیروهای مسلح در این برنامه دعوت شده اند و با توجه به دعوت نامه هایی که ارسال شده پیش بینی بیش از ۸۰۰ نفر را در این برنامه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: به جهت دشواری تردد پیشکسوتان جهاد و شهادت در این اجلاسیه یک برنامه دیگر برای هر شهرستان با حضور پیشکسوتان آنها خواهیم داشت.

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت بیان کرد: گرداندن پرچم متبرک امام حسین(ع)،اجرای گروه سرود فرزندان آسمان،پخش کلیپ شهید مدافع حرم عبدالله خسروی و تجلیل از خانواده معظم این شهید از برنامه های دیگر این اجلاسیه است.

وی اضافه کرد: همچنین رونمایی از تمبر اختصاصی اجلاسیه، تقدیر از ۱۱ پیشکسوت فرهیخته و رونمایی از کتاب خاطرات دفاع مقدس نیز از برنامه های دیگر است.

زینلی بیان کرد: سخنران اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی می باشد.

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: در پایان برنامه میثاق نامه اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح قرائت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸ هزار پیشکسوت جهاد و شهادت در استان مرکزی داریم خاطرنشان کرد: تکریم از پیشکسوتان جهاد و شهادت و ایثارگران نیروهای مسلح، تبیین نقش و جایگاه پیشکسوتان در دوران دفاع مقدس و عصر حاضر و انتقال تجارب ایثارگری های پیشکسوتان به نسل جوان از مهمترین اهداف برگزاری این اجلاسیه خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha