یک کشته در پی واژگونی خودروی پژو 405 در ساوه انسجام ، پاکدستی و استقلال نمایندگان عامل ایجاد مجلسی قوی است/بسیاری از نمایندگان مجلس دهم در پیگیری مطالبات مردمی کوتاهی می کردند دستگيري هکرهاي كاربري اینستاگرام در اراک/اعتراف به برداشت از 1800 حساب بانكي از طريق فيشينگ نتایج نهایی شمارش آرای حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان مسئولان آشتیان با خانواده شهید «رسول رضایی» دیدار کردند کاهش 30 درصدی قیمت آجیل و خشکبار در بازار/نمایشگاه بهاره در اراک برگزار نمی شود چرا اصولگرایان به سیاستمداران‌شان امیدوارند؟/ اصلاح‌طلبان با عملکرد ضعیف‌شان باعث شدند مردم بسیاری از صندوق رأی فاصله بگیرند مردم با مشارکت در انتخابات به رکن اصلی مردم‌سالاری اعتبار بخشیدند دلایل ناتوانی کشورها برای تولید واکسن کرونا/کووید19 آخرین تهدید جهانی حوزه سلامت نیست پنج فناوری‌ بهداشتی و درمانی برای مقابله با ویروس کرونا
دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
کد خبر: 61318
تاریخ انتشار: ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح استان مرکزی برگزار می شود

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: در راستای کنگره ملی نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و 6 هزار و 200 شهید استان مرکزی اولین اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح استان مرکزی پنجم شهریورماه برگزار می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ زینلی دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت امروز در جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح از برنامه های است که ذیل کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی روز سه شنبه پنجم شهریور ماه از ساعت ۹ و نیم صبح در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری مرکزی برگزار می شود.

زینلی اظهار کرد: کلیه پیشکسوتان نیروهای مسلح در این برنامه دعوت شده اند و با توجه به دعوت نامه هایی که ارسال شده پیش بینی بیش از ۸۰۰ نفر را در این برنامه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: به جهت دشواری تردد پیشکسوتان جهاد و شهادت در این اجلاسیه یک برنامه دیگر برای هر شهرستان با حضور پیشکسوتان آنها خواهیم داشت.

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت بیان کرد: گرداندن پرچم متبرک امام حسین(ع)،اجرای گروه سرود فرزندان آسمان،پخش کلیپ شهید مدافع حرم عبدالله خسروی و تجلیل از خانواده معظم این شهید از برنامه های دیگر این اجلاسیه است.

وی اضافه کرد: همچنین رونمایی از تمبر اختصاصی اجلاسیه، تقدیر از ۱۱ پیشکسوت فرهیخته و رونمایی از کتاب خاطرات دفاع مقدس نیز از برنامه های دیگر است.

زینلی بیان کرد: سخنران اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی می باشد.

دبیر اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: در پایان برنامه میثاق نامه اجلاسیه پیشکسوتان جهاد و شهادت نیروهای مسلح قرائت خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۸ هزار پیشکسوت جهاد و شهادت در استان مرکزی داریم خاطرنشان کرد: تکریم از پیشکسوتان جهاد و شهادت و ایثارگران نیروهای مسلح، تبیین نقش و جایگاه پیشکسوتان در دوران دفاع مقدس و عصر حاضر و انتقال تجارب ایثارگری های پیشکسوتان به نسل جوان از مهمترین اهداف برگزاری این اجلاسیه خواهد بود.

انتهای پیام/

captcha