دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟ روحانی دوشنبه به نیویورک می‌رود پشت‌پرده اجرای سند ۲۰۳۰ در ایران از زبان دبیرکل کمیسیون ملی «یونسکو» سناتور ایالتی: هیچ مدرکی درباره دخالت ایران در حمله به عربستان وجود ندارد سید‌جلال حسینی: استقلال را دست‌کم نمی‌گیریم/ پرسپولیسی‌ها قهرمانی می‌خواهند ورزشگاه را پر کنند تیم ملی والیبال ایران - استرالیا / جدال انتقامی در آزادی/ بلندقامتان یک قدم تا هت تریک در قاره کهن
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
کد خبر: 61243
تاریخ انتشار: ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
امام جمعه فرمهین:

برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد

امام جمعه فرمهین قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران را سبب انتشار امید در جامعه دانست و بر استمرار این روند تأکید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام فیض کرمیان، امام‌جمعه فرمهین در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گفت: به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید که هر چه آفت است به دلیل اختلاف و تفرقه است.

وی افزود: انسجام و وحدت رمز پیروزی در اسلام است در سایه وحدت، دست خدا هم همراه مؤمنان است.

فیض کرمیان با اشاره به اینکه وحدت باید حول محور حب الله و ریسمان الهی باشد گفت: اتحاد و وحدت زمانی اثرگذار است که با محوریت حب الله باشد و در روایات وارد شده است که؛ حب الله امیرالمؤمنین علیه‌السلام است.

وی افزود: اگر می‌خواهید عزیز و سعادتمند شوید، ولایت علی(ع) را چنگ بزنید که او ریسمان الهی است.

فیض کرمیان با اشاره به اینکه حضرت علی(ع) کعبه حقیقی است، اظهار کرد: اگر مسلمانان همانطور که دور کعبه می گشتند، از اول در خانه علی(ع) هم می گشتند این همه گرفتار مصیبت نبودیم.

امام جمعه فرمهین با بیان اینکه وحدت، رمز پیروزی است، گفت: هر زمانی که مسلمانان اراده کنند و از استکبار و نفاق فاصله بگیرند، پیروز خواهند بود.

وی رمز وحدت را اطاعت از ولی امر و پیروزی عمل به آیه ولایت دانست و گفت: رمز وحدت اطاعت از فرماین رهبری در همه عرصه های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی و کار جهادی برای پیشرفت کشور است.

امام جمعه فرمهین ضمن تشکر از عملکرد انقلابی قوه قضائیه در برخورد با مفاسد اقتصادی افزود: با دستمال چرک نمی شود شیشه پاک کرد، قوای سه گانه باید پاک باشند، قوه مجریه باید تبلور شهید رجایی باشد تا قوانین را به درستی اجرا کند.

وی قاطعیت قوه قضاییه در برخورد با اخلالگران را سبب انتشار امید در جامعه دانست و بر استمرار این روند تأکید کرد.

فیض کرمیان اظهار کرد: این اقدامات جهادی به فرامین رهبری بوده و ما هم  از این حرکت انقلابی قوه قضائیه حمایت می کنیم.

امام جمعه فرمهین اظهار کرد: نماز جمعه متعلق به همه مردم است، و مردم در سیدالایام در محل برگزاری نماز جمعه جمع می شوند تا اقتدار اجتماعی و سیاسی جهان اسلام به نمایش گذاشته شود.

وی ادامه داد: اگر در شهرستان فراهان شاهد پیشرفت بوده ایم به واسطه حضور مردم بوده است، مردم رکن اصلی انقلاب و نظام هستند و بدون مردم نمی توان به پیروزی دست یافت.

انتهای پیام/

captcha