یک سال از عزم ملی برای احیای آبخیزداری گذشت؛ خطر سیل همچنان بیخ گوش مردم قیمت خودرو سوار بر موج گرانی/ تفاوت قیمت ۶۵ میلیونی در کمتر از یک هفته! رکورد تولید گاز کشور تا پایان سال شکسته می‌شود بفرمایید ماسک مهربانی ویروس کرونا؛ توصیه‌های بهداشتی در مورد پیشگیری از کرونا در سفر دو مقام سابق پنتاگون: تلفات عین‌الاسد از آن‌چه ترامپ اعتراف می‌کند بسیار بیش‌تر است +عکس سرآغاز روند تجدیدنظر سیاسی مردم/ جبهۀ انقلابی، محتاج «بازاندیشی در منطق انتخاباتی» خویش است/ جریان لیبرال- تکنوکرات چگونه محاصره شده است؟ افراطی گری موجب دوری طب سنتی از فضای آکادمیک و علمی شد آموزش غذا خوردن به پرندگان با کمک فیلم! گزارش/ همه آنچه که باید در مورد کرونا و حیوانات خانگی باید بدانیم
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
کد خبر: 61176
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

گزارش تصویری| نشست تخصصی رسانه و گام دوم انقلاب با سخنرانی حجت الاسلام مهدی طائب

نخستین نشست تخصصی اصحاب رسانه و فعالان شبکه های اجتماعی استان مرکزی با عنوان رسانه و گام دوم انقلاب اسلامی و با سخنرانی حجت الاسلام شیخ مهدی طائب در اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ نخستین نشست تخصصی اصحاب رسانه و فعالان شبکه های اجتماعی استان مرکزی برگزار شد.

حجت الاسلام شیخ مهدی طائب از فعالان سیاسی کشور، در این نشست که در راستای سلسله جلسات جریان شناسی و با عنوان رسانه و گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد، به روشنگری و سخنرانی پرداخت.

captcha