وزیر بهداشت: مردم بدون اضطراب، موارد توصیه‌شده را رعایت کنند تایید ابتلای دانشجوی خواجه‌نصیر به کروناویروس پس از اعلام منفی بودن تستهای پیشین عامل اصلی کاهش مشارکت سیاسی در کشور چیست؟ شناسایی و انهدام باند قاچاقچیان خارجی سوخت در مرزهای آبی هرمزگان/ کشف یک میلیون لیتر سوخت قاچاق تسریع بهبود شکستگی استخوان با داروی ترکیبی لاریجانی: لایحه بودجه 99 نیاز به عودت به دولت ندارد دو راهکار AFC برای بازی پرسپولیس و سپاهان/ تعطیلی آسیا منتفی است! تصاویر/ یک روز با مامور ابلاغ ۱۲ راهکار ساده برای مقابله با احساسات منفی ناشی از ویروس کرونا پزشک اراکی که کرونا را شکست داد
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد خبر: 61157
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲

گزارش تصویری| رصد عمومی آسمان در فراهان

رصد عمومی آسمان شب ، توسط شرکت دانش بنیان فیدار کوروش فراهان و با حضور کارشناسان مؤسسه آسمان شب تفرش در روستای برزآباد برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ رصد عمومی آسمان شب، توسط شرکت دانش بنیان فیدار کوروش فراهان و با حضور کارشناسان مؤسسه آسمان شب تفرش در روستای برزآباد برگزار شد.

در برنامه رصد آسمان شب، عموم مردم توانستند با استفاده از تلسکوپ پیشرفته رصدی، به رصد ماه، سیارات و سایر اجرام آسمانی قابل رصد در آسمان بپردازند و سوالات خود را پیرامون آسمان شب از کارشناسان رصدی حاضر در برنامه بپرسند.

همچنین کارشناسان رصدی به ارائه اطلاعات مفید در زمینه انواع تلسکوپ ها، تفاوت های آن ها و ساختار عملکردشان پرداختند.

انتهای پیام/

captcha