پزشک اراکی که کرونا را شکست داد گزارش تصویری| بارش باران و آبگرفتگی معابر در اراک امام باقر(ع) از دعای ابراهیم نبی برای توجه مردم به اهل‌بیت می‌گوید پیوستن ایران به لیست سیاه FATF بهتر از پذیرش آن است/ حامیان FATF عوامل بیگانه هستند عکس/ مجاهدت فرزندان ایران برای مقابله با کرونا وضعیت کاروان ایران برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو/ ۴۷ سهمیه در ۱۱ رشته شمخانی: از دادستان کل کشور خواستم اظهارات امیرآبادی را صحت سنجی و نتیجه را اعلام کند نماز مستحبی ماه رجب که پیامبر برای اجابت دعا سفارش کردند رژیم غذایی عاملی موثر در بروز سکته مغزی تفکری که امید را لازمه دفع بلا می داند/ ظهورِ حقایق، راهِ درمانِ بشرِ پر تنشِ امروز
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
کد خبر: 61143
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی خبر داد

کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف ۹۰ کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس استان مرکزی ، فارس و چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛سرهنگ احمدرضا چگنی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: روز گذشته با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوری استان بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

چگنی اظهار کرد: مأموران انتظامی استان در عملیات مشترک پلیس استان مرکزی ، فارس و چهارمحال و بختیاری خودروی حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

 وی با اشاره به اینکه در این عملیات ۹۰ کیلوگرم تریاک از یک دستگاه خودرو کشف شد بیان کرد: راننده خودرو در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: استمرار عملیات مشترک پلیس با سایر استان‌ها به منظور ضربه زدن به قاچاقچیان از برنامه های تعریف شده است که نشانه همدلی، همگرایی و هم پوشانی نیروی انتظامی است.

انتهای پیام/

captcha