رانندگان تاکسی اجازه افزایش خودسرانه نرخ کرایه‌ها را ندارند افزایش قیمت بنزین تأثیری بر قیمت کالاها ندارد/اجرای طرح تشديد کنترل و بازرسي اصناف در بازار اقدام دولت در افزایش نرخ بنزین به نفع مردم و برای کمک به اقشار تحت فشار جامعه است رمز موفقیت و سربلندی دنیای اسلام مقاومت در برابر زورگویان و متجاوزان است ۱۱ گل تا رسیدن به آقای گل ایرانی / ستاره پرتغالی بازهم هت‌تریک کرد سرنوشت صعود در دست ما نیست؛ دعاکنیم عراق بحرین را نبرد! آمریکا نفت سوریه را می‌دزدد/ البغدادی را کشتند چون اسرار مهمی داشت بسیج و سپاه‌ تا بازسازی کامل در کنار مردم می‌مانند/ خانه‌هایی بهتر و زیباتر از گذشته تحویل مردم می‌دهیم آمریکا یک ایرانی را به ۴۶ ماه زندان محکوم کرد 600 هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی/ متقاضیان راهی ادارات پست شدند
شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۷
کد خبر: 61111
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

گزارش تصویری| پخت و توزیع 110دیگ غذا به مناسبت عید غدیرخم در اراک

همزمان با عید سعید غدیرخم و با مشارکت مردم و خیرین 110 دیگ غذا در اراک پخت و توزیع شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ همزمان با عید سعید غدیرخم 110 دیگ غذا در اراک پخته شد. این نذری بزرگ که به همت خیرین و مردم صورت گرفته میان نیازمندان توزیع خواهد شد.

علاوه بر توزیع غذا در ۳۲ مسجد اراک، بخشی از غذاها برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، موسسات خیریه توانبخشی، خانواده های زندانیان و خانواده های سادات تقسیم  شد.

captcha