آچمز شدن نارسانه ها از شفافیت ایران در خصوص آمارهای کرونا/ وقتی سازمان‌های جهانی هم مجبور به تایید آمار وزارت بهداشت می شوند اینفوگرافیک| در صورت ابتلا به ویروس کرونا چکار کنیم؟ کیت تشخیص ویروس کرونا تولید بومی شد/ توانایی ساخت ۱۵۰ تا ۲۰۰ کیت تشخیص کرونا در روز بی بی سی هم تریبون رسمی بن سلمان شد/ هزینه نجومی آل سعود برای ویروس پراکنی ورود ایران به لیست سیاه FATF به خاطر تحریم‌ها تاثیر منفی بر اقتصاد ایران ندارد مرکز پاسخگویی به سوالات مربوط به کرونا در استان مرکزی راه اندازی شد گفتگو با مربی که در یک هفته از دو فدراسیون حکم گرفت مصاحبه|رفتار منطقه‌ای تونس به مقاومت نزدیک‌تر است/ دورنمای دولت جدید پس از رأی اعتماد قیمت روز خودرو در ۱۰ اسفند کنترل نشدن نقدینگی از عوامل افزایش قیمت خودرو است / مافیا بازار خودرو را در اختیار گرفته
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
کد خبر: 61050
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
همزمان با عید غدیر؛

بزرگترین پروژه غرب کشور در اراک به بهره برداری می رسد

شهردار اراک گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور در روز سه شنبه به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ شفیعی شهردار اراک گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور در روز سه شنبه همزمان با عید غدیر به بهره برداری خواهد رسید.

شفیعی اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان ورزش به عنوان بزرگترین پروژه غرب کشور و مهم ترین پروژه مدیریت شهری اراک با مساحتی بالغ بر ۱۰ هکتار که از سال ۹۴ استارت عملیات اجرایی آن زده شد، در روز سه شنبه همزمان با عید سعید غدیر خم، زیر بار ترافیکی می رود.

وی ادامه داد: از آنجا که بهره برداران اصلی پروژه های مدیریت شهری شهروندان هستند، لذا تمامی پروژه های در دست اجرا، به محض تکمیل شدن جهت استفاده شهروندان به بهره برداری می رسند.

شهردار اراک بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری اراک در تلاش است تا هرچه سریعتر پروژه های نیمه کاره سنوات قبل را با تلاش و توان هرچه بیشتر به بهره برداری برساند.

انتهای پیام/

captcha