خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟ روحانی دوشنبه به نیویورک می‌رود پشت‌پرده اجرای سند ۲۰۳۰ در ایران از زبان دبیرکل کمیسیون ملی «یونسکو» سناتور ایالتی: هیچ مدرکی درباره دخالت ایران در حمله به عربستان وجود ندارد سید‌جلال حسینی: استقلال را دست‌کم نمی‌گیریم/ پرسپولیسی‌ها قهرمانی می‌خواهند ورزشگاه را پر کنند
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
کد خبر: 61015
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
در 152 امین جلسه ستاد کنگره شهدای استان مرکزی مطرح شد

تهیه ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی/ هماهنگی برای تولید محتوا کنگره ملی شهدا مورد توجه قرار گیرد

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: در راستای برگزاری کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی تا کنون ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی تهیه شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مشایخی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی امروز در 152 امین جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: تا کنون ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی تهیه شده است.

مشایخی با اشاره به اینکه ۱۵۰۰ مستند تاریخ شفاهی انجام شده است اظهار کرد: همچنین ۳۰ اداره نقش خود را در دفاع مقدس ارائه کرده اند و۲۶ کتاب با محتوای کنگره شهدا هم اکنون برای استفاده آماده است.

وی ادامه داد: جمع آوری ۱۰ هزار عنوان کتاب در کتابخانه تخصصی دفاع مقدس، تهیه ۲۰ موشن گرافی با محتوای کنگره، ۸۰ نمایش خیابانی و 152 یادمان شهدای گمنام استان مرکزی از ظرفیت های مناسبی هستند که رسانه ها و به خصوص صدا و سیما می توانند از آنها استفاده کنند.

مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی:

هماهنگی برای تولید محتوا کنگره ملی شهدا مورد توجه قرار گیرد

قربانی قائم مقام صدا و سیمای استان مرکزی و مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی گفت: کار روابط عمومی و رسانه از دو سال گذشته شروع شده و برای نتیجه بخشی به کار و اثرگذاری بیشتر کلیه برنامه ها محورسازی شده اند.

قربانی اظهار کرد: انعکاس اقدامات ستاد کنگره با تهیه برنامه روایت کنگره، تبیین نقش و جایگاه استان مرکزی در ۸ سال دفاع مقدس، تبیین نقش بانوان در دفاع مقدس، تبیین نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و معرفی شهدا، معرفی رزمندگان،آزادگان و جانبازان دفاع مقدس استان مرکزی، تبیین نقش نهادهای انقلابی و ادارات استان در دفاع مقدس، تبیین نقش اقشار استان مرکزی در طول دفاع مقدس و پاسخ به شبهات دفاع مقدس اهم محورهای انجام شده در برنامه سازی های صدا وسیما استان مرکزی است.

وی ادامه داد: در خصوص خبر و فضای مجازی از ظرفیت شبکه های سراسری برای پوشش اخبار کنگره و اجلاسیه ها استفاده می شود و از ظرفیت های کانال های مجازی در این خصوص انجام شده است.

قائم مقام صدا و سیمای استان مرکزی بیان کرد: همچنین تهیه مستندات خبری و تهیه گفتگوهای ویژه خبری با استفاده از ظرفیت مسئولین برگزاری کنگره نیز در این راستا در حال انجام است.

مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی خاطرنشان کرد: آن چیزی که امروز در کمیته رسانه ای نیاز داریم هماهنگی با کلیه کمیته ها برای تولید محتوای رسانه ای است که نباید فرصت ها را از دست بدهیم.

انتهای پیام/

captcha