یک سال از عزم ملی برای احیای آبخیزداری گذشت؛ خطر سیل همچنان بیخ گوش مردم قیمت خودرو سوار بر موج گرانی/ تفاوت قیمت ۶۵ میلیونی در کمتر از یک هفته! رکورد تولید گاز کشور تا پایان سال شکسته می‌شود بفرمایید ماسک مهربانی ویروس کرونا؛ توصیه‌های بهداشتی در مورد پیشگیری از کرونا در سفر دو مقام سابق پنتاگون: تلفات عین‌الاسد از آن‌چه ترامپ اعتراف می‌کند بسیار بیش‌تر است +عکس سرآغاز روند تجدیدنظر سیاسی مردم/ جبهۀ انقلابی، محتاج «بازاندیشی در منطق انتخاباتی» خویش است/ جریان لیبرال- تکنوکرات چگونه محاصره شده است؟ افراطی گری موجب دوری طب سنتی از فضای آکادمیک و علمی شد آموزش غذا خوردن به پرندگان با کمک فیلم! گزارش/ همه آنچه که باید در مورد کرونا و حیوانات خانگی باید بدانیم
سه شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
کد خبر: 61015
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
در 152 امین جلسه ستاد کنگره شهدای استان مرکزی مطرح شد

تهیه ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی/ هماهنگی برای تولید محتوا کنگره ملی شهدا مورد توجه قرار گیرد

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: در راستای برگزاری کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی تا کنون ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی تهیه شده است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مشایخی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی امروز در 152 امین جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی گفت: تا کنون ۷۰ هزار سند در خصوص شهدای استان مرکزی تهیه شده است.

مشایخی با اشاره به اینکه ۱۵۰۰ مستند تاریخ شفاهی انجام شده است اظهار کرد: همچنین ۳۰ اداره نقش خود را در دفاع مقدس ارائه کرده اند و۲۶ کتاب با محتوای کنگره شهدا هم اکنون برای استفاده آماده است.

وی ادامه داد: جمع آوری ۱۰ هزار عنوان کتاب در کتابخانه تخصصی دفاع مقدس، تهیه ۲۰ موشن گرافی با محتوای کنگره، ۸۰ نمایش خیابانی و 152 یادمان شهدای گمنام استان مرکزی از ظرفیت های مناسبی هستند که رسانه ها و به خصوص صدا و سیما می توانند از آنها استفاده کنند.

مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی:

هماهنگی برای تولید محتوا کنگره ملی شهدا مورد توجه قرار گیرد

قربانی قائم مقام صدا و سیمای استان مرکزی و مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی گفت: کار روابط عمومی و رسانه از دو سال گذشته شروع شده و برای نتیجه بخشی به کار و اثرگذاری بیشتر کلیه برنامه ها محورسازی شده اند.

قربانی اظهار کرد: انعکاس اقدامات ستاد کنگره با تهیه برنامه روایت کنگره، تبیین نقش و جایگاه استان مرکزی در ۸ سال دفاع مقدس، تبیین نقش بانوان در دفاع مقدس، تبیین نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و معرفی شهدا، معرفی رزمندگان،آزادگان و جانبازان دفاع مقدس استان مرکزی، تبیین نقش نهادهای انقلابی و ادارات استان در دفاع مقدس، تبیین نقش اقشار استان مرکزی در طول دفاع مقدس و پاسخ به شبهات دفاع مقدس اهم محورهای انجام شده در برنامه سازی های صدا وسیما استان مرکزی است.

وی ادامه داد: در خصوص خبر و فضای مجازی از ظرفیت شبکه های سراسری برای پوشش اخبار کنگره و اجلاسیه ها استفاده می شود و از ظرفیت های کانال های مجازی در این خصوص انجام شده است.

قائم مقام صدا و سیمای استان مرکزی بیان کرد: همچنین تهیه مستندات خبری و تهیه گفتگوهای ویژه خبری با استفاده از ظرفیت مسئولین برگزاری کنگره نیز در این راستا در حال انجام است.

مسئول کمیته روابط عمومی و رسانه کنگره ملی شهدای استان مرکزی خاطرنشان کرد: آن چیزی که امروز در کمیته رسانه ای نیاز داریم هماهنگی با کلیه کمیته ها برای تولید محتوای رسانه ای است که نباید فرصت ها را از دست بدهیم.

انتهای پیام/

captcha