دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟ روحانی دوشنبه به نیویورک می‌رود پشت‌پرده اجرای سند ۲۰۳۰ در ایران از زبان دبیرکل کمیسیون ملی «یونسکو» سناتور ایالتی: هیچ مدرکی درباره دخالت ایران در حمله به عربستان وجود ندارد سید‌جلال حسینی: استقلال را دست‌کم نمی‌گیریم/ پرسپولیسی‌ها قهرمانی می‌خواهند ورزشگاه را پر کنند تیم ملی والیبال ایران - استرالیا / جدال انتقامی در آزادی/ بلندقامتان یک قدم تا هت تریک در قاره کهن
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
کد خبر: 60920
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲

گزارش تصویری| توزیع کلاه ایمنی توسط راهداری میان موتور سواران

راهداری استان مرکزی علاوه بر حضور در روستای کلاغ نشین جهت کمک به ساخت خانه برای محرومین، با برگزاری کلاس فرهنگ ترافیک برای روستاییان، کلاه ایمنی به موتورسواران اهدا کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ روستای کلاغ نشین یکی از روستاهای توابع بخش ساروق است که برخی از منازل مسکونی آن طی بارندگی های ابتدای سال دچار آسیب شد. به همین جهت بسیج سازندگی استان مرکزی با کمک جهادگران بسیجی و بسیج ادارات در ساخت خانه برای محرومین این روستا تلاش می کنند و در کنار فعالیت های عمرانی، کارهای فرهنگی، بهداشتی و اجتماعی دیگری صورت می گیرد.

راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در راستای همین فعالیت ها و در کنار کمک به ساخت خانه برای محرومین، با برگزاری کلاس فرهنگ ترافیک برای روستاییان، کلاه ایمنی به موتورسواران اهدا کرد.

captcha