اینفوگرافیک| در صورت ابتلا به ویروس کرونا چکار کنیم؟ کیت تشخیص ویروس کرونا تولید بومی شد/ توانایی ساخت ۱۵۰ تا ۲۰۰ کیت تشخیص کرونا در روز ورود ایران به لیست سیاه FATF به خاطر تحریم‌ها تاثیر منفی بر اقتصاد ایران ندارد مرکز پاسخگویی به سوالات مربوط به کرونا در استان مرکزی راه اندازی شد گفتگوی مهر با مربی که در یک هفته از دو فدراسیون حکم گرفت مصاحبه|رفتار منطقه‌ای تونس به مقاومت نزدیک‌تر است/ دورنمای دولت جدید پس از رأی اعتماد قیمت روز خودرو در ۱۰ اسفند کنترل نشدن نقدینگی از عوامل افزایش قیمت خودرو است / مافیا بازار خودرو را در اختیار گرفته آرزوی دختر حاج قاسم در شب لیله الرغائب +عکس عکس نوشته| رسانه های سلطنتی در گرداب دروغ
شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
کد خبر: 60920
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۲

گزارش تصویری| توزیع کلاه ایمنی توسط راهداری میان موتور سواران

راهداری استان مرکزی علاوه بر حضور در روستای کلاغ نشین جهت کمک به ساخت خانه برای محرومین، با برگزاری کلاس فرهنگ ترافیک برای روستاییان، کلاه ایمنی به موتورسواران اهدا کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ روستای کلاغ نشین یکی از روستاهای توابع بخش ساروق است که برخی از منازل مسکونی آن طی بارندگی های ابتدای سال دچار آسیب شد. به همین جهت بسیج سازندگی استان مرکزی با کمک جهادگران بسیجی و بسیج ادارات در ساخت خانه برای محرومین این روستا تلاش می کنند و در کنار فعالیت های عمرانی، کارهای فرهنگی، بهداشتی و اجتماعی دیگری صورت می گیرد.

راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی در راستای همین فعالیت ها و در کنار کمک به ساخت خانه برای محرومین، با برگزاری کلاس فرهنگ ترافیک برای روستاییان، کلاه ایمنی به موتورسواران اهدا کرد.

captcha