بازیگر کار نکند بهتر از این است که آبروی خودش را با کارهای ضعیف ببرد/ همه از بازیگر تا تماشاگر به سمت شبکه نمایش خانگی کشیده شده اند/ شبکه نمایش خانگی خطر بزرگی است کدام تجهیزات آمریکایی و اسرائیلی غنیمت‌گرفته شده توسط سپاه پاسداران رونمایی شدند؟ + تصاویر «اس ۳۰۰» را طوری ارتقا دادیم که روس‌ها باور نمی‌کردند/ ماجرای بازدید هیئت نظامی خارجی از ایران ثبت ۳ شکار پهپادی جدید در کارنامه سپاه/ پهپاد «انگلیسی» هم در کلکسیون سپاه است خواهان جنگ نیستیم/ حمله نظامی به ایران یعنی جنگی تمام‌عیار دلیل مشکلات کنونی هپکو چیست/ سازمان خصوصی‌سازی پاسخ می‌دهد مدافعان برزیلی جنگل ها قربانی جنگل زدایی شبکه های جنایتکار می شوند/ خشونت و ارعاب، تعهدات تغییرات آب و هوایی را به خطر می اندازد سردار حاجی‌زاده: جزء پنج کشور برتر دنیا در حوزه پهپاد هستیم عطوان: باج‌گیری از کشور‌های عربی، تنها مسئله بااهمیت برای ترامپ است/ رئیس‌جمهور آمریکا از ایران می‌ترسد بررسی روند تطهیر متهمان زن؛ از شهلا تا شبنم/ حجاب ریاکارانه از دادگاه‌ها می‌رود؟
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷
کد خبر: 60919
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷

گزارش تصویری| تلاش جهادگران بسیجی در بازسازی خانه محرومین روستای کلاغ نشین

جهادگران بسیجی حوزه شهید چمران و بسیجیان ادارات استان مرکزی با حضور در روستای کلاغ نشین از توابع ساروق در بازسازی خانه محرومین آسیب دیده از سیل تلاش می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها پس از پیام رهبر انقلاب به جهادگران بسیجی و قدردانی ایشان، فعالیت های جهادی در قالب طرح «جهاد همبستگی ملی» جانی دوباره گرفته به صورتی که تنها در استان مرکزی 300 پروژه عمرانی مسکونی شروع به کار کرده و پیش بینی می شود این تعداد تا پایان طرح به ساخت حدود 500 منزل مسکونی منتهی شود.

در همین راستا جهادگران بسیجی حوزه شهید چمران شهرستان اراک و بسیجیان ادارات استان مرکزی با حضور در روستای کلاغ نشین از توابع بخش ساروق در بازسازی خانه محرومین آسیب دیده از سیل، تلاش می کنند.

captcha