صدور کیفرخواست برای 11 نفر از کارکنان انجمن حمایت از بیماران کلیوی ساوه شکوری راد به دنبال تقلیل تکلیف به حق! جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی داوطلبان انتخابات مجلس رعايت قانون را در دستور كار خود داشته باشند رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود آغاز مرمت بخش‌های آسیب‌دیده امام‌زاده شاهزاده حسین فراهان اعزام 280 دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور مافیای واردات اجازه رونق تولید داخلی را نمی‌دهد جایگاه ایران بین ۵ تولیدکننده نخست آسیا در زیست فناوری/ تکنولوژی پاکی که 31 میلیارد دلار به اقتصاد کشور کمک می‌کند خطر سیلاب در کمین خوزستان/ نبض سیل بندها کند می‌زند
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
کد خبر: 60857
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱

کشف 41 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در خمین

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 41 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در 2 كارگاه متروكه در خمین خبر داد.

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفت‌وگو با دیار آفتاب؛ گفت: در اجرای طرح برخورد با قاچاق و استفاده غيرمجاز از دستگاه‌هاي استخراج ارز دیجیتال، مأموران پلیس آگاهی شهرستان خمين در تحقيقاتي از وجود تعدادی از اين دستگاه‌ها در دو مزرعه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان مطلع شدند و موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

شهرستانی اظهار کرد: در مراحل تحقيقات پليس،‌ دو كارگاه متروكه در اطراف شهرستان كه در آن از دستگاه هاي استخراج ارز ديجيتال استفاده مي شد، شناسايي شد.

وی افزود: با هماهنگي مرجع قضائي و در بازرسي انجام شده از اين دو كارگاه، تعداد41 دستگاه استخراج ارز ديجيتال( ماینر) كشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به اين كه برابر نظر كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي، ارزش دستگاه‌هاي مكشوفه، 2 میلیارد و 665 میلیون ريال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: دو نفر  دستگیر شده در این عملیات به همراه پرونده هاي تشکیل شده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha