حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹
کد خبر: 60857
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۱

کشف 41 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در خمین

فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 41 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در 2 كارگاه متروكه در خمین خبر داد.

سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفت‌وگو با دیار آفتاب؛ گفت: در اجرای طرح برخورد با قاچاق و استفاده غيرمجاز از دستگاه‌هاي استخراج ارز دیجیتال، مأموران پلیس آگاهی شهرستان خمين در تحقيقاتي از وجود تعدادی از اين دستگاه‌ها در دو مزرعه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان مطلع شدند و موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

شهرستانی اظهار کرد: در مراحل تحقيقات پليس،‌ دو كارگاه متروكه در اطراف شهرستان كه در آن از دستگاه هاي استخراج ارز ديجيتال استفاده مي شد، شناسايي شد.

وی افزود: با هماهنگي مرجع قضائي و در بازرسي انجام شده از اين دو كارگاه، تعداد41 دستگاه استخراج ارز ديجيتال( ماینر) كشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به اين كه برابر نظر كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي، ارزش دستگاه‌هاي مكشوفه، 2 میلیارد و 665 میلیون ريال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: دو نفر  دستگیر شده در این عملیات به همراه پرونده هاي تشکیل شده برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

captcha