صدور کیفرخواست برای 11 نفر از کارکنان انجمن حمایت از بیماران کلیوی ساوه شکوری راد به دنبال تقلیل تکلیف به حق! جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی داوطلبان انتخابات مجلس رعايت قانون را در دستور كار خود داشته باشند رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود آغاز مرمت بخش‌های آسیب‌دیده امام‌زاده شاهزاده حسین فراهان اعزام 280 دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور مافیای واردات اجازه رونق تولید داخلی را نمی‌دهد جایگاه ایران بین ۵ تولیدکننده نخست آسیا در زیست فناوری/ تکنولوژی پاکی که 31 میلیارد دلار به اقتصاد کشور کمک می‌کند خطر سیلاب در کمین خوزستان/ نبض سیل بندها کند می‌زند
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
کد خبر: 60829
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
آذری جهرمی در ساوه:

کمبود اعتبار از مهم‌ترین علل تأخیر در اجراي پروژه‌های وزارت ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه وزارت ارتباطات با مشکلات بودجه‌ای مواجه است گفت: بودجه وزارتخانه 4 هزار و 200 میلیارد تومان است که از این مبلغ 500 میلیارد تومان هزینه‌های جاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جلسه شورای هماهنگی ICT استان مرکزی در ساوه با اشاره به اینکه پوشش دهی تمام نقاط کور شهرستان باید برطرف شود گفت: اولویت اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برطرف کردن مشکلات حوزه روستایی ساوه است.

آذری جهرمی با بیان اینکه ظرف سه ماه آینده تلفن ثابت شهرک‌های جدید ساوه باید انجام شود اظهار کرد: همچنین در این مدت باید دو سایت تلفن همراه و ایرانسل در ساوه انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه وزارت ارتباطات با مشکلات بودجه‌ای مواجه است بیان کرد: بودجه وزارتخانه 4 هزار و 200 میلیارد تومان است که از این مبلغ 500 میلیارد تومان هزینه‌های جاری است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه نوسانات ارز شوک بزرگی بود گفت: با نوساناتی که به وجود آمد کالایی را گران نکردیم سعی کردیم بروکراسی اداری را کم کنیم.

آذری جهرمی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مناسب به مردم از اولویت های وزارتخانه است بیان کرد: با وجود اینکه 2 هزار بازنشسته داشتیم ولی جذب نیرو نداشته‌ایم به جای جذب نیرو ارائه خدمات به مردم اولویت وزارتخانه قرار گرفت.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت: سفر وزیر ارتباطات به استان قطعاً منشأ تحولات خوبی در حوزه ارتباطی و مخابراتی خواهد شد.

افتتاح پروژه‌های زیرساختی مخابرات ساوه، دیدار با نماینده تفرش، فراهان و آشتیان در فرمانداری تفرش، تشکیل جلسه شورای اداری استان در استانداری مرکزی، افتتاح نمادین پروژه‌های حوزه ICT استان در اراک و دیدار با ایثارگر حوزهICT ارتباطات و فناوری اطلاعات در تفرش از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده سفر وزیر ارتباطات به استان مرکزی است.

انتهای پیام/

captcha