برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول وضعیت کیفی مدارس عادی در سراشیبی/ پیش شرط صندلی بهتر در دانشگاه، هزینه بیشتر است؟!
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
کد خبر: 60829
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
آذری جهرمی در ساوه:

کمبود اعتبار از مهم‌ترین علل تأخیر در اجراي پروژه‌های وزارت ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تأکید بر اینکه وزارت ارتباطات با مشکلات بودجه‌ای مواجه است گفت: بودجه وزارتخانه 4 هزار و 200 میلیارد تومان است که از این مبلغ 500 میلیارد تومان هزینه‌های جاری است.

به گزارش دیار آفتاب؛محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در جلسه شورای هماهنگی ICT استان مرکزی در ساوه با اشاره به اینکه پوشش دهی تمام نقاط کور شهرستان باید برطرف شود گفت: اولویت اساسی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برطرف کردن مشکلات حوزه روستایی ساوه است.

آذری جهرمی با بیان اینکه ظرف سه ماه آینده تلفن ثابت شهرک‌های جدید ساوه باید انجام شود اظهار کرد: همچنین در این مدت باید دو سایت تلفن همراه و ایرانسل در ساوه انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه وزارت ارتباطات با مشکلات بودجه‌ای مواجه است بیان کرد: بودجه وزارتخانه 4 هزار و 200 میلیارد تومان است که از این مبلغ 500 میلیارد تومان هزینه‌های جاری است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه نوسانات ارز شوک بزرگی بود گفت: با نوساناتی که به وجود آمد کالایی را گران نکردیم سعی کردیم بروکراسی اداری را کم کنیم.

آذری جهرمی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مناسب به مردم از اولویت های وزارتخانه است بیان کرد: با وجود اینکه 2 هزار بازنشسته داشتیم ولی جذب نیرو نداشته‌ایم به جای جذب نیرو ارائه خدمات به مردم اولویت وزارتخانه قرار گرفت.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی گفت: سفر وزیر ارتباطات به استان قطعاً منشأ تحولات خوبی در حوزه ارتباطی و مخابراتی خواهد شد.

افتتاح پروژه‌های زیرساختی مخابرات ساوه، دیدار با نماینده تفرش، فراهان و آشتیان در فرمانداری تفرش، تشکیل جلسه شورای اداری استان در استانداری مرکزی، افتتاح نمادین پروژه‌های حوزه ICT استان در اراک و دیدار با ایثارگر حوزهICT ارتباطات و فناوری اطلاعات در تفرش از برنامه‌های پیش‌بینی‌شده سفر وزیر ارتباطات به استان مرکزی است.

انتهای پیام/

captcha