صدور کیفرخواست برای 11 نفر از کارکنان انجمن حمایت از بیماران کلیوی ساوه شکوری راد به دنبال تقلیل تکلیف به حق! جمع‌آوری بیش از 11 میلیارد تومان زکات در استان مرکزی داوطلبان انتخابات مجلس رعايت قانون را در دستور كار خود داشته باشند رونمایی و جشن امضای کتاب «هورس» برگزار می شود آغاز مرمت بخش‌های آسیب‌دیده امام‌زاده شاهزاده حسین فراهان اعزام 280 دانش‌آموز اراکی به اردوهای راهیان نور مافیای واردات اجازه رونق تولید داخلی را نمی‌دهد جایگاه ایران بین ۵ تولیدکننده نخست آسیا در زیست فناوری/ تکنولوژی پاکی که 31 میلیارد دلار به اقتصاد کشور کمک می‌کند خطر سیلاب در کمین خوزستان/ نبض سیل بندها کند می‌زند
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر: 60828
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

کمک بیش از یک میلیارد تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه عید قربان، عید بندگی و بازگشت انسان به مقام تقرب الهی است، گفت: با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت ‌امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت‌های قربانی و نذورات هم استانی‌های نیکوکار در روز عید سعید قربان جمع‌آوری شده است.

موسی نژاد با اشاره به اینکه مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند، اظهارکرد: دام‌های زنده با نظارت سازمان دامپزشکی ذبح شده است.

وی افزود: تمامی نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی انجام شده توسط مددکاران توسط مراکز نیکوکاری و با نظارت کمیته امداد توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به اینکه ۹۰ پایگاه در سراسر استان مرکزی آماده دریافت نذورات مردمی به مناسبت عید قربان هستند، گفت: از این تعداد ۲۱ پایگاه در شهرستان اراک مستقر شده است.

وی در پایان ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان اظهار کرد: کمیته امداد امین مردم است؛ خیرانی که تا کنون نذورات خود را پرداخت نکردند می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ بانک ملی ، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ و یا با شماره گیری کد# ۰۸۶*۸۸۷۷* واریز و به نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام/

captcha