حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
کد خبر: 60828
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد

کمک بیش از یک میلیارد تومانی مردم استان مرکزی در عید قربان

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛قنبر موسی نژاد ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه عید قربان، عید بندگی و بازگشت انسان به مقام تقرب الهی است، گفت: با همکاری مراکز نیکوکاری، هیئت ‌امنای مساجد و معتمدان محلات، گوشت‌های قربانی و نذورات هم استانی‌های نیکوکار در روز عید سعید قربان جمع‌آوری شده است.

موسی نژاد با اشاره به اینکه مردم استان مرکزی تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در عید قربان به صورت نقدی و غیر نقدی به نیازمندان کمک کردند، اظهارکرد: دام‌های زنده با نظارت سازمان دامپزشکی ذبح شده است.

وی افزود: تمامی نذورات نقدی و غیر نقدی در سراسر استان بر اساس نیت خیران و نیاز سنجی انجام شده توسط مددکاران توسط مراکز نیکوکاری و با نظارت کمیته امداد توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با اشاره به اینکه ۹۰ پایگاه در سراسر استان مرکزی آماده دریافت نذورات مردمی به مناسبت عید قربان هستند، گفت: از این تعداد ۲۱ پایگاه در شهرستان اراک مستقر شده است.

وی در پایان ضمن تشکر از مردم نیک اندیش استان اظهار کرد: کمیته امداد امین مردم است؛ خیرانی که تا کنون نذورات خود را پرداخت نکردند می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۰۱۱۱۴۷۰۰۷۰۰۰۵ بانک ملی ، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۴۰۰۸۸ و یا با شماره گیری کد# ۰۸۶*۸۸۷۷* واریز و به نیازمندان کمک کنند.

انتهای پیام/

captcha