احتمال ممنوع‌الخروج شدن پزشکان فراری از کارتخوان همه می‌گویند سهمیه بنزینی که به ما می‌دهید کم است/کارت سوخت قدیمی شده است برخی از هنرمندان می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و قهرمان شوند پدران اغتشاش آبان به فکر آینده نظرات کاربران درباره نامزد نشدن پروانه سلحشوری در انتخابات مجلس گفتگو با مهدی جمشیدی| چرا جنبش دانشجویی دچار انفعال است؟/ تحرکات اخیر دانشجویی در حد نام \\ سرایت بیماری دستمزد نجومی از سینما به تئاتر/ بازیگرسالاری آفت است پروژه تحریم تلویزیون شروع نشده تمام شد! کاهش 22 میلیون لیتری مصرف بنزین پس از بازگشت سهمیه بندی/ مصرف گاز بالا رفت ورود پلیمرهای ضد قارچ و کپک به صنعت صادرات خشکبار و آجیل
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۱
کد خبر: 60724
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملاً مردمی برگزار شد

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملاً مردمی و توسط بسیجیان دلاور برگزار شد به درخواست خودشان نخواستند نامشان مطرح شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ ‌سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی عصر امروز در اجلاسیه شهدای گمنام استان مرکزی گفت: امروز هر چه داریم از وجود و برکت شهدای انقلاب اسلامی است و آن چیزی که در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی ما به عنوان دستاورد کسب کرده ایم از مجاهدت ها و رشادت های شهدا است که باید قدر بدانیم.

کریمی اظهار کرد: امروز در اجلاسیه شهدای گمنام ما میهمان کسانی هستیم که تنها یادی به نام شهدای گمنام از آنها باقی مانده است.

وی ادامه داد: ۱۵۲ شهید گمنام در استان مرکزی وجود دارد که با توجه به برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برای همه اقشار اجلاسیه هایی در نظر گرفتیم که اجلاسیه شهدای گمنام هم در قالب این موضوع است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملا مردمی و توسط بسیجیان دلاور برگزار شد به درخواست خودشان نخواستند نامشان مطرح شود.

کریمی افزود: این پنجمین اجلاسیه ای است که در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می شود و تا مهرماه ۷ اجلاسیه دیگر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه حضور باشکوه اقشار مختلف مردم از سایر نقاط استان مرکزی در این اجلاسیه قابل تقدیر است گفت: قطعا این حضور با عنایات شهدا روبه رو خواهد شد و برکات آن در زندگی تک تک ما نمود خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha