حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
کد خبر: 60724
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۲
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملاً مردمی برگزار شد

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملاً مردمی و توسط بسیجیان دلاور برگزار شد به درخواست خودشان نخواستند نامشان مطرح شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ ‌سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی عصر امروز در اجلاسیه شهدای گمنام استان مرکزی گفت: امروز هر چه داریم از وجود و برکت شهدای انقلاب اسلامی است و آن چیزی که در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی ما به عنوان دستاورد کسب کرده ایم از مجاهدت ها و رشادت های شهدا است که باید قدر بدانیم.

کریمی اظهار کرد: امروز در اجلاسیه شهدای گمنام ما میهمان کسانی هستیم که تنها یادی به نام شهدای گمنام از آنها باقی مانده است.

وی ادامه داد: ۱۵۲ شهید گمنام در استان مرکزی وجود دارد که با توجه به برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برای همه اقشار اجلاسیه هایی در نظر گرفتیم که اجلاسیه شهدای گمنام هم در قالب این موضوع است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: اجلاسیه شهدای گمنام استان کاملا مردمی و توسط بسیجیان دلاور برگزار شد به درخواست خودشان نخواستند نامشان مطرح شود.

کریمی افزود: این پنجمین اجلاسیه ای است که در ذیل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی برگزار می شود و تا مهرماه ۷ اجلاسیه دیگر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه حضور باشکوه اقشار مختلف مردم از سایر نقاط استان مرکزی در این اجلاسیه قابل تقدیر است گفت: قطعا این حضور با عنایات شهدا روبه رو خواهد شد و برکات آن در زندگی تک تک ما نمود خواهد داشت.

انتهای پیام/

captcha