حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
کد خبر: 60686
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

کنگره شهدا گفتمان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت می کند/ رسانه ها در خصوص تولید محتوا با محوریت کنگره شهدا کمک دهند

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به برگزاری کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در مهرماه گفت: کنگره شهدا گفتمان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت می کند.

سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به اینکه امروز ستاد کنگره نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی از نقطه نظرات رسانه ها استقبال می کند، گفت: از همه رسانه ها با هر جناح و سلیقه ای که دارند دعوت می کنیم در خصوص کنگره شهدای استان نظر دهند و در جهت برگزاری باشکوه تر آن کمک کنند.

کریمی، فضا سازی در راستای کنگره شهدا را لازم و ضروری خواند و افزود: کنگره شهدا گفتمان ایثار و شهادت را در جامعه تقویت می کند و می تواند در این شرایط برخی از ارزش های انقلاب را دوباره احیا کند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه دفاع مقدس گنج تمام نشدنی است گفت: شهدا با مجاهدت ها و ایثارگری های خود گفتمان تولید کردند و امروز جامعه نیاز دارد که این گفتمان ارزشی تقویت شود و در واقع این یک ضرورت بسیار مهم است.

وی با اشاره به برنامه های فرهنگی ذیل کنگره شهدای استان پیش بینی شده است بیان کرد: تئاترهای خیابانی که با محتوای کنگره شهدا برگزار می شوند فرصت های بسیار مناسبی برای تهیه گزارش های خبری و تحلیلی هستند که می توانند افکار عمومی را به سمت شهدا هدایت کنند و رسانه ها باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشند.

کریمی با بیان اینکه تا کنون 150 جلسه ستاد کنگره شهدا در استان مرکزی برگزار شده و از همه نقطه نظرات در جهت برگزاری کنگره استفاده شده گفت: همچنین از کلیه فعالین رسانه ای دعوت می کنیم در خصوص تولید محتوا با محوریت کنگره شهدا کمک دهند و ما هم در این مسیر قطعا در حد توان حمایت های مادی و معنوی لازم را انجام خواهیم داد.

وی با تأکید بر اینکه کنگره شهدا یک رویداد فرهنگی در سطح ملی است، افزود: هر ده سال یک باری این واقعه عظیم اتفاق می افتد و اجلاسیه پایانی کنگره شهدا نقطه پایانی کار کنگره نیست و قطعا نقطه شروعی برای کار شهدا است و کلیه کسانی که در کنگره شهدا فعالیت می کنند قطعا برای ادامه مسیر مصمم تر از قبل راه را ادامه می دهند.

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی تأسیس قرارگاه حضرت امام(ره) را در راستای ادامه کار کنگره شهدا دانست و بیان داشت: قرارگاه حضرت امام(ره) در قالب های مختلف و با محوریت اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان و دانشجویان کار کنگره را ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه ۱۲۰ استاد و دانشجو برای برگزاری برنامه هفت اقلیم پای کار آمده اند گفت: در هفت اقلیم برنامه های متنوعی در راستای تبیین تاریخ انقلاب و سابقه مبارزاتی امام خمینی(ره) در نظر گرفته شده و همچنین بیش از ۷۰۰ برنامه فرهنگی در راستای کنگره شهدا برنامه ریزی شده که بخش قابل توجهی از آنها نیز انجام و تأثیر مناسبی در جامعه داشته است.

انتهای پیام/

captcha