عمر طولانی ویروس کرونا روی صفحه گوشی همراه وحید بهزادی و همسرش چگونه سلطان خودرو شدند؟ ۲۱ پروژه فرودگاهی تا پایان سال در کشور افتتاح می‌شود چهارشنبه؛رای گیری برای انتخاب رئیس مجلس در فراکسیون اکثریت/رئیس مجلس، رئیس فراکسیون نمی شود ایران قوی‌ترین سیلی را به دولت ترامپ زد/ آغاز فروپاشی سیاست‌های تحریم و محاصره توسط آمریکا دستور فرمانده کل سپاه برای اعزام ۲ فروند بالگرد به گچساران برای مقابله با اتش‌سوزی مصاحبه| چهار نکته اساسی سخنان آیت‌الله خامنه‌ای در روز جهانی قدس / امام خامنه‌ا‌ی از منظر حق در برابر باطل می‌ایستند گزارش/ ۳ سناریو اصلی در برگزاری «حج تمتع ۹۹» خبر خوش برای جاماندگان سهام عدالت/۲ راهکار مجلس برای حل مشکل زاهدی: فراکسیون انقلاب اسلامی برنامه متنوعی برای مجلس یازدهم دارد / در حال اصلاح اساسنامه فراکسیون هستیم
سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
کد خبر: 60402
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

عکس نوشته| کالای قاچاق اقتصاد و فرهنگ کشور را به سرقت می برد

خرید کالای قاچاق علاوه بر ضربه به اقتصاد کشور، باعث ضربه به فرهنگ جامعه نیز می شود، چرا که بسیاری از این محصولات به دلیل نبود نظارت بر واردات آن، مغایر فرهنگ کشور بوده و به تدریج علایق مخاطب ایرانی را تغییر می دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ امروزه در بستر فضای مجازی با رشد روزافزون خرید و فروش کالای قاچاق روبرو هستیم. کالایی که خرید و فروش آن ضربه مهلکی به تولید داخل، اقتصاد کشور و در نهایت کارگر ایرانی وارد می کند. علاوه بر آن پول را به جیب کارگران خارجی و به خصوص دلالان و وارد کنندگان این کالاها (بخوانید دزدان جیب ملت) وارد می کند. مشکل دیگر چنین کالاهایی تغییر ذائقه مخاطب است، چرا که به دلیل عدم نظارت بر واردات آن، بسیاری از محصولات که مغایر با فرهنگ و سنت ایرانی هاست بدست مخاطب می رسد،  و به تدریج علایق او را تغییر می دهد.

انتهای پیام/

captcha