تصادف عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مرز چذابه+جزئیات یارانه‌ مهرماه امشب واریز می‌شود شواهدی از وجود عوامل نفوذی آمدنیوز در کشور/ این تازه شروع ماجراست قهرمان شطرنج ایران رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نشناخت حضور رئیس قوه قضاییه در راهپیمایی اربعین اردوغان نامه ترامپ را به سطل آشغال انداخت پست جالب باشگاه هامبورگ برای مهدی مهدوی‌کیا +عکس هزینه خانواده 4 نفره در تهران چقدر است؟ قدردانی رئیس دفتر ‌رئیس جمهور از سپاه به خاطر بازداشت «زم»/‌ اقتدار امنیتی ایران را به دنیا نشان دادید استقلال تهران ۳ - فجر سپاسی صفر/ صعود شاگردان استرا به یک چهارم نهایی + حاشیه‌ها و تصاویر
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
کد خبر: 60402
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

عکس نوشته| کالای قاچاق اقتصاد و فرهنگ کشور را به سرقت می برد

خرید کالای قاچاق علاوه بر ضربه به اقتصاد کشور، باعث ضربه به فرهنگ جامعه نیز می شود، چرا که بسیاری از این محصولات به دلیل نبود نظارت بر واردات آن، مغایر فرهنگ کشور بوده و به تدریج علایق مخاطب ایرانی را تغییر می دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ امروزه در بستر فضای مجازی با رشد روزافزون خرید و فروش کالای قاچاق روبرو هستیم. کالایی که خرید و فروش آن ضربه مهلکی به تولید داخل، اقتصاد کشور و در نهایت کارگر ایرانی وارد می کند. علاوه بر آن پول را به جیب کارگران خارجی و به خصوص دلالان و وارد کنندگان این کالاها (بخوانید دزدان جیب ملت) وارد می کند. مشکل دیگر چنین کالاهایی تغییر ذائقه مخاطب است، چرا که به دلیل عدم نظارت بر واردات آن، بسیاری از محصولات که مغایر با فرهنگ و سنت ایرانی هاست بدست مخاطب می رسد،  و به تدریج علایق او را تغییر می دهد.

انتهای پیام/

captcha