برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب «تمام نهج‌البلاغه» در کتابخانه سازمان ملل به نمایش درآمد محققان از آب کَره گرفتند فهرست سنگین‌ترین ‌وثیقه‌های ایران بازیگران ایرانی برای هر فیلم چقدر پول می‌گیرند؟ +جدول وضعیت کیفی مدارس عادی در سراشیبی/ پیش شرط صندلی بهتر در دانشگاه، هزینه بیشتر است؟!
جمعه ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
کد خبر: 60402
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

عکس نوشته| کالای قاچاق اقتصاد و فرهنگ کشور را به سرقت می برد

خرید کالای قاچاق علاوه بر ضربه به اقتصاد کشور، باعث ضربه به فرهنگ جامعه نیز می شود، چرا که بسیاری از این محصولات به دلیل نبود نظارت بر واردات آن، مغایر فرهنگ کشور بوده و به تدریج علایق مخاطب ایرانی را تغییر می دهد.

به گزارش دیار آفتاب؛ امروزه در بستر فضای مجازی با رشد روزافزون خرید و فروش کالای قاچاق روبرو هستیم. کالایی که خرید و فروش آن ضربه مهلکی به تولید داخل، اقتصاد کشور و در نهایت کارگر ایرانی وارد می کند. علاوه بر آن پول را به جیب کارگران خارجی و به خصوص دلالان و وارد کنندگان این کالاها (بخوانید دزدان جیب ملت) وارد می کند. مشکل دیگر چنین کالاهایی تغییر ذائقه مخاطب است، چرا که به دلیل عدم نظارت بر واردات آن، بسیاری از محصولات که مغایر با فرهنگ و سنت ایرانی هاست بدست مخاطب می رسد،  و به تدریج علایق او را تغییر می دهد.

انتهای پیام/

captcha