دولت مطالبات تامین اجتماعی را با واگذاری شرکت های بزرگ، بپردازد 127 بیمار کرونای در استان بستری هستند/کمبود ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در سطح داروخانه‌های استان نداریم آمادگی ایران برای صادرات نظامی/سبد نیروهای مسلح برای تجارت جهانی ایران در تعمیر دکل‌های حفاری خودکفا شد آژانس اتمی نبود مواد هسته‌ای در سوله حادثه‌دیده سایت نطنز را تأیید کرد تمام رانت‌هایی که علیرضا زاکانی برای خانواده‌اش استفاده کرد! لباس کامپوزیت ایرانی برای راکت‌انداز مرگبار روسی/ دستیابی سپاه به تکنولوژی سلاحی که ارتش آمریکا به کمک اروپا تولید می‌کند +عکس فرمانده‌ای که در تاریخ گُم شد + تصاویر گویا مسجد او، جزئی از محیط خفقان‌زده پیش از انقلاب نبود! گلایه تولیدکنندگان از نرخ‌ دولت برای محصولات پتروتئینی و شیرخام
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
کد خبر: 60399
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
گزارش تصویری؛

بازدید اعضای کمیسیون آموزش از دانشگاه اراک

رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دانشگاه اراک بازدید کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به استان مرکزی از دانشگاه اراک بازدید کردند.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، اعضای کمیسیون به چند هیئت تقسیم می‌شوند و صبح امروز در شهرستان‌‌های محلات، دلیجان، خمین، ساوه، تفرش، آشتیان، اراک، شازند و … حضور خواهند یافت و از مدارس و دانشگاه‌های شهرستان بازدید می‌کنند.

پس از بازدید و مطلع شدن اعضا از مشکلات و مسائل مراکز آموزشی استان، دو جلسه جمع‌بندی در حوزه آموزش‌وپرورش و مراکز آموزش عالی در استانداری برگزار خواهد شد.

captcha