باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
کد خبر: 59904
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
فعال رسانه‌ای استان مرکزی:

ترس دولتمردان از فتح باب گاندو برای ساخت گاندوهای بعدی/گروکشی مالی صداوسیما مخالف گفته رئیس‌جمهور است

فعال رسانه‌ای استان مرکزی گفت: گروکشی بودجه‌ای و تحریم مالی صداوسیما به خاطر پخش یک سریال مخالف گفته رئیس‌جمهور است و دولت نباید با چنین بدعت‌هایی چهره خود را در افکار عمومی مخدوش کند و مقبولیتش را به پایین‌ترین سطح ممکن برساند.

ابوالفضل فخر الاسلام فعال رسانه‌ای استان مرکزی و کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص مباحث مطرح‌شده پس از پخش سریال گاندو و محدودیت‌های اعمال‌شده از سوی دولت علیه صداوسیما، گفت: این سریال که با بن‌مایه قوی امنیتی و سیاسی یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های سال‌های اخیر صداوسیما بود، تنها به پرونده‌ای جنجالی در رابطه با نفوذ و تهدیدات امنیتی فردی به نام جیسون رضائیان پرداخت.

باید به عملکرد سربازان گمنام امام زمان(عج) مباهات کرد

وی، با اشاره به تلاش های شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) افزود: فارغ از انتقادات و تمجیدهایی که به این سریال می شود، باید به عملکرد این سربازان گمنام در رصد شبکه پیچیده و گران قیمت جاسوسی آمریکا مباهات و افتخار کرد چرا که با عملکرد انقلابی خود تاکنون افتخارات زیادی را برای کشور در زمینه خنثی کردن توطئه های دشمنان بدست آورده اند.

فخرالاسلام، ساخت چنین سریال هایی که دارای جنبه های مثبت و منفی در سیستم یک حکومت است و از یک طرف برنامه ریزی های حساب شده دشمنان را در نفوذ به ارکان یک حکومت و از طرفی اشراف و توان امنیتی سربازان همان حکومت را به رخ می کشد، نشان از شکست دشمنان در این تقابل دانست و گفت: در این میان افرادی که در معرض جاسوسی قرارگرفته‌اند اجازه ندارند تا با دیدن چنین سریالی جیغشان به آسمان برخیزد.

ترس دولتمردان از فتح باب گاندو برای ساخت گاندوهای بعدی

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: علت حملات هدفمند از سوی دولتمردان لیبرال مسلک و چهره های نزدیک به دولت که در رسانه های زنجیره ای و حتی شبکه های متعلق به ضد انقلاب ابراز نگرانی می کنند، شاید ترس از این است که گاندو فتح بابی شود تا در آینده شاهد سریال های مشابه دیگر و یا گاندو های بعدی باشیم.

وی با بیان اینکه ملت ایران از جاسوسی برای بیگانه، کنار آمدن با دشمن، اختلاس ها و پدیده آقازاده ها ضربه های زیادی دیده و با نفرت به این مسائل نگاه می کند، افزود: به همین علت است که از عوامل ساخت سریال هایی مانند گاندو که به تبیین و روشنگری در رابطه با این موضوعات می پردازد تقدیر به عمل می آید و واکنش مثبت مردم را نیز در پی دارد.

ساخت سریال هایی مانند گاندو در تمام دنیا رایج است

فخرالاسلام، با اشاره به عصبانیت دولت از پخش چنین سریالی گفت: دولت از بیان چنین واقعیتی که جاسوسی مانند جیسون رضائیان تا دفتر رئیس جمهور نفوذ کرده است عصبانی است، در حالی که این مسئله واقعیت تلخی است که اتفاق افتاده و ساخت چنین سریال هایی در تمام دنیا رایج است.

دولت نباید با چنین بدعت هایی چهره خود را مخدوش کند

وی، گروکشی بودجه ای و تحریم مالی صدا و سیما که یک سازمان بزرگ حکومتی است را برخلاف گفته رئیس جمهور دانست و خاطرنشان کرد: این سازمان که پیشانی نظام محسوب می شود به خاطر پخش یک سریال مورد تحریم مالی قرار گرفته است در حالی که رئیس جمهور در سخنان خود به صراحت مخالف بستن دهان منتقدان بوده است. دولت نباید با چنین بدعت هایی چهره خود را در افکار عمومی مخدوش کند و مقبولیتش را به پایین ترین سطح ممکن برساند.

انتهای پیام/

captcha