باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
کد خبر: 59779
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵

یک واحد مسکن مددجویی در روستای امیرآباد فراهان افتتاح شد

به مناسبت هفته بهزیستی یک واحد مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول در روستای امیرآباد فراهان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ هم‌زمان با هفته بهزیستی با حضور معاون توان‌بخشی بهزیستی استان مرکزی یک واحد مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول در روستای امیرآباد فراهان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این ساختمان با کمک بلاعوض مبلغ ۱۳۰ میلیون ریال از سوی سازمان بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن و پرداخت تسهیلات به مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال با بازپرداخت ۱۵ ساله از بنیاد مسکن و مبلغی از سوی خود مددجو احداث‌شده است.

به مناسبت سی و نهمین سالروز تأسیس سازمان بهزیستی کشور با شعار شفافیت، توانمندسازی و ارتقای سلامت اجتماعی با حضورمسئولان، مسکن مددجویی دارای دو عضو معلول با مشارکت سازمان بهزیستی، بنیاد مسکن و بنیاد مستضعفان و خود مددجو افتتاح شد.

انتهای پیام/

captcha