توقیف محموله ميلياردي دينام هاي الكتريكي قاچاق در دليجان اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد/ صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است حذف «بودجه خودکفایی گندم» از ضعف سیاستگذاری تا تهدید امنیت غذایی رهبرانقلاب چه کتابی برای نوجوانان توصیه می کنند؟ اقرار صلح‌بانان حقوق بشر بر خبط فاحش آمریکا در ترور « شهیدحاج قاسم»/ آمریکا «مجرم» شد قیرپاشی دوای درد جاده های تفرش نیست اعتبارنامه تاجگردون رد شد گزارش| دلارهای مردم و بیت‌المال کجاست؟ / بانک مرکزی و دیوان محاسبات پاسخ نمی‌دهند گزارشگران فساد باید تشویق شوند/ قوه قضاییه در کشف مفاسد نیاز به همراهی همه دارد درباره تصمیمات عجیب و غریب برخی نمایندگان/ سوال از رئیس‌جمهور کدام درد را دوا می‌کند؟
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
کد خبر: 59519
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
گزارش تصویری؛

عیادت کاروان زیر سایه خورشید از بیماران اراکی

خادمان حرم رضوی در ادامه سفر معنوی کاروان زیر سایه خورشید با حضور در بیمارستان‌های اراک از بیماران بستری عیادت کردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ همزمان با دهه کرامت خادمان حرم رضوی در سفر به استان مرکزی با حمل پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) از بیماران بستری در بیمارستان‌های اراک عیادت کردند.

امسال سیزدهمین سال از سفر کاروان زیر سایه خورشید شامل خادمان حرم بارگاه نورانی حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) است که به استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور سفر دارند و این کاروان با حضور خدام باصفای حضرت، پیام معرفتی امام رضا (ع) را نشر می‌دهد، تا این پیوند روزافزون شده و نشر یابد.

captcha