پیری و فرسودگی برخی مسوولین اجرایی، دلیل نگرفتن آرایش جنگی در اقتصاد است/ تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور؛ اصلی‌ترین وظیفه سازمان فضای مجازی بسیج تاثیر سطح تحصیلات بر رابطه زوجین کش و قوس بین نمایندگان مجلس و دولت نتیجه داد/ احراز تخلف آشکار دولت در انجام مصوبه افزایش حقوق جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است چرا از جشن ۴ سالگی برجام در روزنامه‌های اصلاح‌طلب خبری نیست+ تصاویر رد پای ۱۱ کارمند وزارت صمت در پرونده تخلفات پتروشیمی هفته آینده؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره هدفمندی یارانه ها فعالیت هفت هزار نفر در شبکه نظارتی انتخابات استان مرکزی/در حوزه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با هیچ‌کس تعارف نداریم چشم در چشم با پلنگ ایرانی/ نمی‌گذارم پسرم محیط‌بان شود علم نوروبیولوژی بر حکم حجاب صحه می‌گذارد
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷
کد خبر: 59513
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۴
همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی صورت گرفت

واکنش کاربران توئیتری به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی

همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، فعالان فضای مجازی استان مرکزی در شبکه اجتماعی توئیتر خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، کاربران توئیتری استان مرکزی خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی بخصوص هپکو و آذرآب شدند.

خصوصی‌سازی صنایع طبق اصل ۴۴ قانون اساسی چند سالی است که در استان مرکزی شروع‌شده و شاید مهم‌ترین آن خصوصی‌سازی شرکت تولیدکننده ماشین‌آلات راه‌سازی هپکو باشد. خصوصی‌سازی که نه‌تنها باعث رشد و توسعه کارخانه نشد بلکه باعث تعطیلی بخش‌هایی از صنایع استان و بیکار شدن قشر زیادی از کارگران این استان شد. کارگرانی که چندین ماه حقوق دریافت نکرده و منتظر رسیدگی به وضع موجود از طرف مسئولین هستند.

در همین راستا فعالان فضای مجازی هشتگ خصوصی‌سازی را در دستور کار خود قراردادند.

انتهای پیام/

captcha