صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
کد خبر: 59513
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۴
همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی صورت گرفت

واکنش کاربران توئیتری به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی

همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، فعالان فضای مجازی استان مرکزی در شبکه اجتماعی توئیتر خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، کاربران توئیتری استان مرکزی خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی بخصوص هپکو و آذرآب شدند.

خصوصی‌سازی صنایع طبق اصل ۴۴ قانون اساسی چند سالی است که در استان مرکزی شروع‌شده و شاید مهم‌ترین آن خصوصی‌سازی شرکت تولیدکننده ماشین‌آلات راه‌سازی هپکو باشد. خصوصی‌سازی که نه‌تنها باعث رشد و توسعه کارخانه نشد بلکه باعث تعطیلی بخش‌هایی از صنایع استان و بیکار شدن قشر زیادی از کارگران این استان شد. کارگرانی که چندین ماه حقوق دریافت نکرده و منتظر رسیدگی به وضع موجود از طرف مسئولین هستند.

در همین راستا فعالان فضای مجازی هشتگ خصوصی‌سازی را در دستور کار خود قراردادند.

انتهای پیام/

captcha