180 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت برگزاری کنگره ملی شهدای استان مرکزی افتتاح می‌شود واژگونی تانکر حامل مواد نفتی در اراک 290نماینده مجلس چه نظراتی درباره شفافیت آرا دارند + جدول كلاهبرداري از طریق خرید اجناس در سايت هاي خرید با جعل امضاء كشف محموله ميلياردی لوازم‌آرایشی قاچاق از زير بار كاه در دليجان رکوردهای متفاوت از دیدار استقلال و پرسپولیس/ دو بازیکن بدون باخت رزمایش ایران، چین و روسیه در دریای عمان/ گام‌های محکم‌تری در روابط با چین برداشته خواهد شد عابس، امانتدار شجاع آزاده/ عابس با دیده شهودی، در برابر امامش ادّعا کرد/ پای باید زد به فرق هر چه هست/ عزاداریها را از خود ندانیم معیشت مردم را به جنگ در سوریه فروختیم! / دردسر تازه برای مهناز افشار نشنال: تحریم‌های جدید آمریکا، اینستکس را هم زمین‌گیر می‌کند
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
کد خبر: 59513
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۴
همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی صورت گرفت

واکنش کاربران توئیتری به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی

همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، فعالان فضای مجازی استان مرکزی در شبکه اجتماعی توئیتر خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان مرکزی، کاربران توئیتری استان مرکزی خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه کارگری و ورود دستگاه قضا به موضوع خصوصی‌سازی صنایع استان مرکزی بخصوص هپکو و آذرآب شدند.

خصوصی‌سازی صنایع طبق اصل ۴۴ قانون اساسی چند سالی است که در استان مرکزی شروع‌شده و شاید مهم‌ترین آن خصوصی‌سازی شرکت تولیدکننده ماشین‌آلات راه‌سازی هپکو باشد. خصوصی‌سازی که نه‌تنها باعث رشد و توسعه کارخانه نشد بلکه باعث تعطیلی بخش‌هایی از صنایع استان و بیکار شدن قشر زیادی از کارگران این استان شد. کارگرانی که چندین ماه حقوق دریافت نکرده و منتظر رسیدگی به وضع موجود از طرف مسئولین هستند.

در همین راستا فعالان فضای مجازی هشتگ خصوصی‌سازی را در دستور کار خود قراردادند.

انتهای پیام/

captcha