روایت دست اول از شب تولد دلار ۴۲۰۰ تومانی خانواده ایرانی|اسلام درباره عدالت بین فرزندان چه نظری دارد؟/ حکم فرق گذاشتن والدین در کمک مالی بدون توجیه چیست؟ ترامپ: در مسیر شکست آشوبگران هستیم/ چین باید پاسخگو باشد گزارش | اختتامیه «قلم زرین» همزمان با روز قلم؛ اعلام برگزیدگان جایزه «قلم زرین» با تجلیل از جمال شورجه رمزگشایی از برنامه مهم سپاه و ارتش برای نقش‌آفرینی در اقیانوس هند/ سیادت در مدار ۱۰ درجه؛ رقابت پاکستان و هند یا جنگ آمریکا و چین!؟ +عکس گرانی گوشت قرمز دلالی یا قاچاق دام؟/سرانجام بازار مرغ چه می شود؟ مبارزه با فساد در کارنامه قاضی‌القضات‌ها/ آبادانی در ویرانه‌ درمان دیسک و سیاتیک با استفاده از غمز و دلک در حوزه طب سنتی این دختران را داداش ابراهیم چادری کرد افشاگری محسن هاشمی علیه یک طراحی خبیثانه
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
کد خبر: 59402
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

گزارش تصویری| اعزام دانشجویان دختر استان مرکزی به طرح ولایت کشوری

کاروان دانشجویان دختر دانشگاه های استان مرکزی به طرح ولایت کشوری در مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش دیار آفتاب؛ عصر امروز 40 نفر از دانشجویان دختر استان مرکزی جهت گذراندن دوره طرح ولایت کشوری به مشهد مقدس اعزام شدند.

طرح ولایت دوره ای 45 روزه است که در طول این مدت دانشجویان کل کشور جهت مستحکم کردن پایه اعتقادی، بصیرتی و سیاسی خود کتابهایی را با این مضامین زیر نظر مربی فرا می گیرند.

captcha