در نبود تدبیر برای رفع مشکلات شهرستانی

پاس به عقب مشکلات زمین چمن خشکیده دلیجان به مدیران قبلی +تصاویر

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان گفت:در حال حاضرامکان بازسازی زمین فوتبال مجموعه آزادی که 6 سال قبل به دلیل کم آبی و کم توجهی مسئولان قبلی خشک شده است با توجه به شرایط مالی دولت و عدم اختصاص بودجه وجود ندارد.
کد خبر: ۵۹۴۰ تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از پیام دلیجان؛ در سال های اخیر که کشور با کمبود اعتبارات و مشکلات اقتصادی رو به رو بوده و در این راستا اقدام جدیدی انجام نشده نبود زیر ساخت های ورزشی دوچندان می شود.

از طرفی جوانان به عنوان سرمایه های ملی این کشور، نیازمند امکانات و زیر ساخت های ورزشی هستند تا با برنامه ریزی مناسب بتواند بدون دغدغه به فعالیت ورزشی بپردازند.

زمین چمن ورزشگاه آزادی دلیجان به مجموعه ای خاکی تبدیل شده است

یکی از شهروندان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: علیرغم اینکه هزینه های زیادی برای ایجاد زمین چمن ورزشگاه آزادی دلیجان صورت گرفته بود ولی به دلیل بی توجهی مدیران در حفظ و نگهداری از این زمین به مجموعه ای خاکی و محل رویش گیاهان بیابانی نظیر خار و تیغ تبدیل شده است.

وی ادامه داد: با وجود اینکه هزینه های زیادی برای زیرسازی و احداث این زمین از بیت المال صورت گرفته است ولی هیچ یک از مسئولین و مدیران شهرستانی و استانی بازدیدی از این ورزشگاه نداشته اند.

این فعال اجتماعی دلیجان بیان کرد: شهرستان صنعتی و فعال دلیجان قابلیت های زیادی در فوتبال دارد، که به دلیل نبود امکانات ورزشی مناسب، این رشته ورزشی کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

وی با ابراز نگرانی از ادامه یافتن این وضعیت، خواستار توجه جدی مسئولان ذیربط برای فراهم سازی جذب جوانان و علاقه مندان به رشته های ورزشی به ویژه فوتبال شد. 

این فعال اجتماعی دلیجان با تاکید بر اینکه دلیجان از لحاظ داشتن سالن ورزشی استاندارد و مناسب با کمبودهایی مواجه است، گفت: مکان های ورزشی موجود از  استانداردهای لازم برخوردار نیست.

امکان بازسازی زمین چمن ورزشگاه آزادی دلیجان در حال حاضر وجود ندارد

حامد توکلی سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان با بیان اینکه زمین چمن ورزشگاه آزادی دلیجان وضعیت مناسبی ندارد گفت: به دلیل عدم تخصیص بودجه امکان بازسازی این مجموعه در حال حاضر وجود ندارد.

توکلی اظهار کرد: البته در حال حاضر هم با وجود زمین چمن مجموعه 7 تیر دلیجان نیاز ورزشکاران رشته فوتبال برآورده می شود و کمبودی بابت این موضوع در شهر احساس نمی شود.

وی ادامه داد: در مجموع تقاضای فوتبالیست ها به اندازه ای نیست که نیاز به چندین زمین چمن در شهر دلیجان در حال حاضر باشد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلیجان بیان کرد: در حال حاضرامکان بازسازی زمین فوتبال مجموعه آزادی که 6 سال قبل به دلیل کم آبی و کم توجهی مسئولان قبلی خشک شده است با توجه به شرایط مالی دولت و عدم اختصاص بودجه وجود ندارد.

انتهای پیام/ش