تصادف عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مرز چذابه+جزئیات یارانه‌ مهرماه امشب واریز می‌شود شواهدی از وجود عوامل نفوذی آمدنیوز در کشور/ این تازه شروع ماجراست قهرمان شطرنج ایران رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نشناخت حضور رئیس قوه قضاییه در راهپیمایی اربعین اردوغان نامه ترامپ را به سطل آشغال انداخت پست جالب باشگاه هامبورگ برای مهدی مهدوی‌کیا +عکس هزینه خانواده 4 نفره در تهران چقدر است؟ قدردانی رئیس دفتر ‌رئیس جمهور از سپاه به خاطر بازداشت «زم»/‌ اقتدار امنیتی ایران را به دنیا نشان دادید استقلال تهران ۳ - فجر سپاسی صفر/ صعود شاگردان استرا به یک چهارم نهایی + حاشیه‌ها و تصاویر
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴
کد خبر: 59332
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
واکنش کاربران آمریکایی به توئیت ترامپ علیه ایران

از دلقک خواندن آقای رئیس جمهور تا متهم کردن ترامپ به بیماری روانی/ کاربرانی که از رئیس جمهور بودن ترامپ خجالت زده‎اند

کاربران توییتر به توییت تهدیدآمیز ترامپ علیه ایران واکنش نشان داده و ترامپ را با جملات طنز مورد تمسخر قرار دادند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دونالد ترامپ در واکنش به اظهارات حسن روحانی در مورد افزایش غنی‎سازی اورانیوم در توئیتی نوشت: "ایران هشدار جدیدی داده است. روحانی می گوید که اگر توافق جدیدی در کار نباشد، آنها به هر میزان که بخواهند غنی سازی می کنند. ایران، مراقب تهدیدهای خود باش. آنها می توانند بازگردند و طوری شما را نیش بزنند که تا به حال کسی چنین نیشی نخورده باشد."

واکنش کاربران آمریکایی و اروپایی را به این توئیت می بینیم:

- ایران از تهدیدها و نیش های توئیتری تو نمی ترسد. آنها تو را دلقک می دانند. جهان درباره حقیقتی که تو بی کفایت هستی با یکدیگر به اتفاق نظر می رسند. تو یک سیفیلیس (عفونتی قابل انتقال از طریق آمیزش جنسی) و مستحق زندان هستی.

- فقط یک ابله پیر دچار اختلال مشاعر از طریق توئیت زدن تهدید به جنگ می کند.

- دونالد ترامپ از برجام خارج شد، بنابراین ایران محدودیت های ذخیره سازی اورانیوم تحت توافق را کنار گذاشت. این نمونه تمام عیار دیگری از بیگانه هراسی و تئوری های توطئه ترامپ است.

- او مردی است که به تجاوز جنسی متهم می شود و به جای اینکه بگوید هرگز به کسی تجاوز نکردم، با آوردن بهانه ی "من در کل زندگی ام این زن را ندیده ام" اتهام را رد می کند. شما با یک متجاوز به عنف سر و کار دارید.

- آیا ترامپ می خواهد ایران را نیش بزند؟ یکی به او بگوید که آیا می داند ایران یک کشور است نه یک سوسیس سرخ شده؟

- رئیس جمهوری که چوپان دروغگو است.

- چگونه است که اسرائیل هر کاری بخواهد بدون هیچ محدودیتی انجام می دهد؟

- دونالد ترامپ از توافق هسته ای ایران خارج شد، پس چطور انتظار دارد که آنها همچنان به آن پایبند باشند؟

- سلام آقای رئیس جمهور. ما یک معامله داشتیم، تو به آن پشت کردی.

- تو توافق هسته ای را نابود کردی که محدودیت هایی را بر برنامه های آنها تحمیل کرد. تو مسئول این بحران هستی. تو فکر می کنی این یک بازی است،‌ اما در صورت وقوع جنگ، ریاست جمهوری تو یکی از قربانیان آن است.

- دونی! (دونالد) مراقب توئیت های خود باش. ممکن است با غلط تایپی باعث آغاز جنگ هسته ای شوی.

- دلم یک رئیس جمهور باهوش می خواهد.

- تو قرارداد را نقض کردی، چه انتظاری داشتی؟

- کاش ما تنها یک رئیس جمهور داشتیم که با توافق ایران همراه می شد. ما یک بازنده بی کفایت داریم که برای به دست آوردن همان توافق با کره شمالی تلاش کرد و ناکام ماند. تو یک ابله بی لیاقت هستی و وظیفه خود را به درستی انجام نمی دهی.

- از زیر کار در رو ها لایق سان نظامی نیستند.

- تو توافق را نابود کردی. تو احمقی.

- آیا واقعا فکر می کنی که رهبری ایران منتظر توئیت های تو است؟ که اگر هم باشد، آیا از آنها می ترسد؟ آیا درباره ایران شنیده یا خوانده ای؟ قدمت پارسی ها خیلی بیشتر از آمریکا است.

- تو حق سرزنش کردن آنها را نداری. آنها به قراردادی که با یک رئیس جمهور واقعی بسته بودند، پایبند بودند و تو آن را نقض کردی.

- آقای نابغه! آیا به عواقب خروج از توافق هسته ای فکر کرده بودی؟

- چه فکری در مورد واگذاری قرارداد به آنها کرده بودی؟ تو یک تهدید امنیت ملی هستی.

معصومه میرحسینی

انتهای پیام/

captcha