تصادف عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مرز چذابه+جزئیات یارانه‌ مهرماه امشب واریز می‌شود شواهدی از وجود عوامل نفوذی آمدنیوز در کشور/ این تازه شروع ماجراست قهرمان شطرنج ایران رژیم غاصب صهیونیستی را به رسمیت نشناخت حضور رئیس قوه قضاییه در راهپیمایی اربعین اردوغان نامه ترامپ را به سطل آشغال انداخت پست جالب باشگاه هامبورگ برای مهدی مهدوی‌کیا +عکس هزینه خانواده 4 نفره در تهران چقدر است؟ قدردانی رئیس دفتر ‌رئیس جمهور از سپاه به خاطر بازداشت «زم»/‌ اقتدار امنیتی ایران را به دنیا نشان دادید استقلال تهران ۳ - فجر سپاسی صفر/ صعود شاگردان استرا به یک چهارم نهایی + حاشیه‌ها و تصاویر
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۷
کد خبر: 59234
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

وقتی تفکر خمینی جلوه می‌کند

امروز فریاد بزنید و به دنیا بگویید که خمینی پرچم اسلام را در بالاترین قله‌های فکری دنیا کوبیده است و سایه سعادت این پرچم آرام‌آرام همه‌گیر می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها آن‌قدر گسترش تفکر خمینی بالاگرفته است که مرزهای جغرافیایی را شکافته و دست به فتح قلوب می‌زند.

امروز فرزندان تفکر خمینی خار چشم دشمنان شده‌اند و آن‌قدر شاگردان این مکتب افزایش‌یافته‌اند که دشمنان نمی‌دانند در کدامین جبهه باید با آن‌ها بجنگند.

دشمنان به‌جایی رسیده‌اند که تاب تحمل تفکر شکست دهنده استکبار و استبداد را ندارند و برای نجات از فشار مکتب اسلام، انسانیت را زیر پا گذاشته‌اند و متوسل به‌زور، تروریسم نظامی، تروریسم اقتصادی، ترور فیزیکی و شخصیتی شده‌اند.

امروز ایادی استکبار هرکدام در گوشه‌ای از جهان سرگرم به فعالیت‌های غیرانسانی علیه فرزندان تفکر خمینی هستند و باید گفت که این پایان آن‌هاست.

در گوشه‌ای، از هراس، زکزاکی را شکنجه می‌دهند و به کام مرگ می‌کشانند و گوشه‌ای دیگر مجاهدان یمنی را با موشک‌های آتشین تنبیه می‌کنند و این مظلومین جرمشان حمایت از تفکر ناب است.

اما صهیونیست‌ها نگران حزب‌الله هستند. آمریکا از حشد الشعبی واهمه دارد. عربستان چند سالی درگیر یمن است. اهدافشان در سوریه محقق نشده. ایران را در سواحل مدیترانه می‌بینند و از طرفی شخصیت‌های مختلف یکی پس از دیگری از اقصی نقاط دنیا سر برمی‌آورند و پیام خمینی (ره) و اسلام را فریاد می‌زنند. زکزاکی و بیش از ۱۰ میلیون شیعه‌ی پشت سر او تنها گوشه‌ای از جلوه این گسترش فکر است.

استکبار آن‌قدر به ظلم خود ادامه می‌دهد تا که سیل آرمانی شیعیان در اربعین از کربلا عبور کند و خود را به آنجا که باید برساند و محقق شود بار دیگر کلام پرنور خمینی که گفت راه قدس از کربلا می‌گذرد.

« بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود» در تاریخ هم حسین (ع) را به شهادت رساندند اما آنجا پایان حسین(ع) نبود بلکه آغازی بر راه یک آرمان بود. امروز هم بسیاری را می‌کشند تا شاید نابود کنند این تفکر قدرتمند را اما بی‌خبرند و بی‌توجه به اینکه امروز هم این کشتن‌ها ملت‌ها را بیدار می‌کند و آنان را به پایان نزدیک‌تر.

اگر شما به پایان زندگی شیخ نیجریه‌ای می‌اندیشید باید بدانید که او تا پایان تاریخ زنده است چون اسلام زنده است. نام او استوار در تاریخ است و بسیاری را به دنبال خود بیدار کرده و می‌کند و این‌طور بگوییم که با رفتن زکزاکی میلیون‌ها نفر دیگر به کلام حق او می‌گروند و این برای استکبار و شیطان بزرگ، سم مهلکی خواهد بود.

استکبار و قدرتمندان و زورگویان عالم باید بدانند که خون نمر ها، زکزاکی ها و امثالهم به همین زودی‌های زود یقه گیرشان خواهد شد و آن‌ها را خفه خواهد کرد.

امروز فریاد بزنید و به دنیا بگویید که خمینی پرچم اسلام را در بالاترین قله‌های فکری دنیا کوبیده است و سایه سعادت این پرچم آرام‌آرام همه‌گیر می‌شود.

انتهای پیام/

captcha