تحقیق و تفحص از خانه‌های خالی کلید خورد/دولت اراده‌ای برای اجرای مصوبه مالیات بر خانه‌های خالی را ندارد/1000 معامله مسکن در سال توسط یک نفر! چرا تب دلار پائین آمد؟/ FATF ایرانی علاج فرار مالیاتی/ آغاز تولید پژو ۳۰۱ بدون حضور فرانسه در ایران نقش سایه‌ها در تصمیمات پرسپولیس/ بمب استقلال از انگلیس می‌آید/بلاتکلیفی تنیس با شایسته ۹ ماهه شد/ پول ندهید ویلموتس می‌رود پیری و فرسودگی برخی مسوولین اجرایی، دلیل نگرفتن آرایش جنگی در اقتصاد است/ تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور؛ اصلی‌ترین وظیفه سازمان فضای مجازی بسیج تاثیر سطح تحصیلات بر رابطه زوجین کش و قوس بین نمایندگان مجلس و دولت نتیجه داد/ احراز تخلف آشکار دولت در انجام مصوبه افزایش حقوق جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است چرا از جشن ۴ سالگی برجام در روزنامه‌های اصلاح‌طلب خبری نیست+ تصاویر رد پای ۱۱ کارمند وزارت صمت در پرونده تخلفات پتروشیمی هفته آینده؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره هدفمندی یارانه ها
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
کد خبر: 59234
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

وقتی تفکر خمینی جلوه می‌کند

امروز فریاد بزنید و به دنیا بگویید که خمینی پرچم اسلام را در بالاترین قله‌های فکری دنیا کوبیده است و سایه سعادت این پرچم آرام‌آرام همه‌گیر می‌شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ این روزها آن‌قدر گسترش تفکر خمینی بالاگرفته است که مرزهای جغرافیایی را شکافته و دست به فتح قلوب می‌زند.

امروز فرزندان تفکر خمینی خار چشم دشمنان شده‌اند و آن‌قدر شاگردان این مکتب افزایش‌یافته‌اند که دشمنان نمی‌دانند در کدامین جبهه باید با آن‌ها بجنگند.

دشمنان به‌جایی رسیده‌اند که تاب تحمل تفکر شکست دهنده استکبار و استبداد را ندارند و برای نجات از فشار مکتب اسلام، انسانیت را زیر پا گذاشته‌اند و متوسل به‌زور، تروریسم نظامی، تروریسم اقتصادی، ترور فیزیکی و شخصیتی شده‌اند.

امروز ایادی استکبار هرکدام در گوشه‌ای از جهان سرگرم به فعالیت‌های غیرانسانی علیه فرزندان تفکر خمینی هستند و باید گفت که این پایان آن‌هاست.

در گوشه‌ای، از هراس، زکزاکی را شکنجه می‌دهند و به کام مرگ می‌کشانند و گوشه‌ای دیگر مجاهدان یمنی را با موشک‌های آتشین تنبیه می‌کنند و این مظلومین جرمشان حمایت از تفکر ناب است.

اما صهیونیست‌ها نگران حزب‌الله هستند. آمریکا از حشد الشعبی واهمه دارد. عربستان چند سالی درگیر یمن است. اهدافشان در سوریه محقق نشده. ایران را در سواحل مدیترانه می‌بینند و از طرفی شخصیت‌های مختلف یکی پس از دیگری از اقصی نقاط دنیا سر برمی‌آورند و پیام خمینی (ره) و اسلام را فریاد می‌زنند. زکزاکی و بیش از ۱۰ میلیون شیعه‌ی پشت سر او تنها گوشه‌ای از جلوه این گسترش فکر است.

استکبار آن‌قدر به ظلم خود ادامه می‌دهد تا که سیل آرمانی شیعیان در اربعین از کربلا عبور کند و خود را به آنجا که باید برساند و محقق شود بار دیگر کلام پرنور خمینی که گفت راه قدس از کربلا می‌گذرد.

« بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود» در تاریخ هم حسین (ع) را به شهادت رساندند اما آنجا پایان حسین(ع) نبود بلکه آغازی بر راه یک آرمان بود. امروز هم بسیاری را می‌کشند تا شاید نابود کنند این تفکر قدرتمند را اما بی‌خبرند و بی‌توجه به اینکه امروز هم این کشتن‌ها ملت‌ها را بیدار می‌کند و آنان را به پایان نزدیک‌تر.

اگر شما به پایان زندگی شیخ نیجریه‌ای می‌اندیشید باید بدانید که او تا پایان تاریخ زنده است چون اسلام زنده است. نام او استوار در تاریخ است و بسیاری را به دنبال خود بیدار کرده و می‌کند و این‌طور بگوییم که با رفتن زکزاکی میلیون‌ها نفر دیگر به کلام حق او می‌گروند و این برای استکبار و شیطان بزرگ، سم مهلکی خواهد بود.

استکبار و قدرتمندان و زورگویان عالم باید بدانند که خون نمر ها، زکزاکی ها و امثالهم به همین زودی‌های زود یقه گیرشان خواهد شد و آن‌ها را خفه خواهد کرد.

امروز فریاد بزنید و به دنیا بگویید که خمینی پرچم اسلام را در بالاترین قله‌های فکری دنیا کوبیده است و سایه سعادت این پرچم آرام‌آرام همه‌گیر می‌شود.

انتهای پیام/

captcha