آیا جنگ جهانی سوم از قطب شمال آغاز می‌شود؟/ از شناور خاص آمریکایی تا موشک‌های روسی آماده تسخیر اقلیم بدون پادشاه +عکس اهرم فشارجدیدآمریکادرلبنان/تلاش واشنگتن برای تضعیف «معادله طلایی» مقام نظامی آمریکا: باید در برابر ایران خویشتنداری نشان دهیم طرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات مجلس را بر سر اقلیت خراب می‌کنم! دولت بازی «کی بود کی بود من نبودم» به راه انداخت دست پر ایران برای عبور از تحریم‌ها/ چه راهکاری تجارت را زنده نگه داشت؟ حوادث بنزینی، ریشه‌ها و راهکارها|گفتگوی تفصیلی با لیلاز: اعتراض بخشی از دموکراسی است زمستان کردستان چشم‌انتظار گردشگر/یخچال‌های طبیعی جلوه گری می‌کنند تصویب طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی در مجمع تشخیص مصلحت
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
کد خبر: 59180
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی:

ضریب پوشش بیمه تأمین اجتماعی استان مرکزی 66 درصد است

مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه ضریب پوشش بیمه تأمین اجتماعی استان مرکزی 66 درصد است گفت: از جمعیت یک‌میلیون و ۴۲۹ هزارنفری استان ۴۷۵ نفر تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا بیدهندی؛ مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت:۴۳ میلیون نفر شامل ۵۴ درصد از مردم كشور از پوشش بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی بهره‌مند هستند كه ۹۴۳ هزار نفر این افراد در استان مركزی قرار دارند.

وی ادامه داد: جمعیت تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی استان مركزی ۶۶ درصد از جمعیت یک‌میلیون و ۴۲۹ هزار و ۴۷۵ نفری این استان را شامل می‌شود.

بیدهندی اظهار کرد: شهرستان فراهان دارای قریب به ۷ هزار و ۵۰۰ نفر بیمه‌شده اصلی و تبعی و پوشش جمعیت شهرستان از خدمات بیمه و درمان سازمان تأمین اجتماعی حدود ۲۶ درصد است.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه پایداری تأمین اجتماعی با پایداری اشتغال و رونق تولید در کشور گره‌خورده است اظهار کرد: در شرایط کنونی اقتصاد ‌کشور، کارآفرینان و کارگران، سربازان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و حتی ایجاد یک شغل هم مقدس است و ما باید در عرصه تأمین اجتماعی ، یار و یاور تولیدکنندگان باشیم.

وی همچنین به مسائل، مشکلات و چالش‌های موجود در حوزه‌های مربوطه پرداخت و گفت: در سال رونق تولید، سازمان تأمین اجتماعی نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری حرکت کرده و تمام تلاش خود را جهت رونق تولید انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

captcha