تبیین دستاوردهای کنگره شهدای استان مرکزی یک ضرورت است برخورد سلیقه ای در مسئله حجاب باعث وضعیت فعلی شده/ اقدامات فرهنگی نیازمند آگاهی بخشی است دستگیری اعضای باند سارقان منزل در اراک/ كشف 20 ميليارد ريال اموال سرقت شده از سارقان وضعیت کرونا در استان مرکزی نارنجی شد خسارت سهمگین اختصاص ارز4200 برای واردات کمباین برنج و ارز آزاد برای مواد اولیه/کمباین سازی ایران توان تأمین کمباین برنج موردنیاز کشور را دارد مراسم عروسی بلای جان مادر داماد اراکی جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند/ افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در اراک خلاف قانون است تن‌دادن ستاره‌های سینما به آبمیوه‌فروشی! کشف حجاب، یک طرح استعماری بود/ مسأله حجاب مربوط به حقوق عامه است «انفجار»؛ اسم رمز ضدانقلاب برای شایعات۹۹
شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲
کد خبر: 59083
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

عمده‌ترین مشکل قضایی فراهان در حوزه اراضی منابع طبیعی است

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: عمده‌ترین مشکل قضایی شهرستان فراهان در حوزه اراضی منابع طبیعی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ محمد حسینی؛ نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مراسم تودیع و معارفه رئیس حوزه قضایی شهرستان فراهان گفت: در شهرستان فراهان مشکل حادی در حوزه قضاییه نداریم و این به دلیل فرهنگ بالای مردم منطقه، زحمات نیروهای انتظامی و سپاه و دیگر ادارات پیشگیری‌کننده است.

حسینی اظهار کرد:  تنها مشکل مهم ما در حوزه اراضی منابع طبیعی است که متأسفانه بسیاری از افرادی تاکنون راهی دادگاه نشده بودند، برای پیگیری این مسائل به دادگاه مراجعه کردند.

وی افزود: برخی از دستگاه‌های اداری آخرین اقدام را در اولین قدم برمی‌دارند و مردم را در بحث اراضی منابع طبیعی به دادگاه می‌برند.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس اظهار کرد: بدون شک قوانین و مقرراتی که در مجلس و دولت وضع‌شده است با شرایط کنونی یکی نیست، امروز باید فضا را باید به سمت همدلی ببریم و با حربه قانون نباید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که مردم را نسبت به‌نظام ناراضی کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط تحریمی باید فعالیت‌ها را به سمت تولید و خودکفایی هدایت کنیم که متأسفانه در بسیاری از موارد کشاورزان ما در بحث زمین و آب با ادارات مربوطه به مشکل روبرو هستند، باید به این مهم با رعایت قانون توجه ویژه شود.

در این مراسم از زحمات محمدرضا مهراندیش، رئیس دادگستری سابق تقدیر شد و محمد عزیزپور به سمت ریاست دادگستری شهرستان فراهان منصوب شد. عزیزپور، رئیس شعبه نهم دادگاه عمومی حقوقی(خانواده) اراک بوده است.

انتهای پیام/

captcha