اجرای طرح سنجش میزان اعتماد عمومی مردم نسبت به استاندارد در اراک تبلیغات زودهنگام در فرآیند تأیید صلاحیت داوطلبان تأثیرگذار است انحراف از بودجه به خاطر عدم تحقق درآمدهای نفتی است/ تداوم عرضه ارز 4200 تومانی به واردکنندگان کالا نبود اعتماد نهاد‌های اجرایی به پژوهش‌های دانشگاهی / سیل گلستان سال ۹۳ پیش‌بینی شده بود؛ اما کسی باور نکرد تصاویر/ صبح بارانی در بندر چابهار به جای پرچم، سنگ به دست بگیرید! اجرای شبانه سهمیه‌بندی بنزین بدون اطلاع مردم اشتباه بود/ لزوم نظارت بر بازار تزریق روحیه خودباوری به جامعه مهم‌ترین دستاورد دفاع مقدس است کلاف پیچیده آلودگی هوای اصفهان/کارخانجات یا خودروها مقصر کدامند؟ گزارش تسنیم از پروژه نگین نداجا| ناوشکن ۷هزار تُنی ارتش چه ویژگی‌هایی می‌تواند داشته باشد؟
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳
کد خبر: 59083
تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

عمده‌ترین مشکل قضایی فراهان در حوزه اراضی منابع طبیعی است

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: عمده‌ترین مشکل قضایی شهرستان فراهان در حوزه اراضی منابع طبیعی است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ محمد حسینی؛ نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مراسم تودیع و معارفه رئیس حوزه قضایی شهرستان فراهان گفت: در شهرستان فراهان مشکل حادی در حوزه قضاییه نداریم و این به دلیل فرهنگ بالای مردم منطقه، زحمات نیروهای انتظامی و سپاه و دیگر ادارات پیشگیری‌کننده است.

حسینی اظهار کرد:  تنها مشکل مهم ما در حوزه اراضی منابع طبیعی است که متأسفانه بسیاری از افرادی تاکنون راهی دادگاه نشده بودند، برای پیگیری این مسائل به دادگاه مراجعه کردند.

وی افزود: برخی از دستگاه‌های اداری آخرین اقدام را در اولین قدم برمی‌دارند و مردم را در بحث اراضی منابع طبیعی به دادگاه می‌برند.

نماینده تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس اظهار کرد: بدون شک قوانین و مقرراتی که در مجلس و دولت وضع‌شده است با شرایط کنونی یکی نیست، امروز باید فضا را باید به سمت همدلی ببریم و با حربه قانون نباید شرایط را به‌گونه‌ای فراهم کنیم که مردم را نسبت به‌نظام ناراضی کنیم.

وی ادامه داد: در شرایط تحریمی باید فعالیت‌ها را به سمت تولید و خودکفایی هدایت کنیم که متأسفانه در بسیاری از موارد کشاورزان ما در بحث زمین و آب با ادارات مربوطه به مشکل روبرو هستند، باید به این مهم با رعایت قانون توجه ویژه شود.

در این مراسم از زحمات محمدرضا مهراندیش، رئیس دادگستری سابق تقدیر شد و محمد عزیزپور به سمت ریاست دادگستری شهرستان فراهان منصوب شد. عزیزپور، رئیس شعبه نهم دادگاه عمومی حقوقی(خانواده) اراک بوده است.

انتهای پیام/

captcha