سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۴
کد خبر: 58839
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه کشوری گل و گیاه در اراک

هشتمین نمایشگاه کشوری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات باغبانی در اراک آغاز به کار کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛هشتمین نمایشگاه کشوری گل و گیاه، فضای سبز و تجهیزات باغبانی با هدف ایجاد فرصتی مناسب به منظور نمایش آخرین دستاورد‌ها و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات تجاری و توسعه بازار، در اراک آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور 120 واحد تولیدکننده، عرضه‌کننده، کارشناس و متخصص گل و گیاه از 15 استان کشور از جمله فارس، مازندران، گیلان، گلستان، خوزستان، همدان، البرز، اصفهان در استان مرکزی دایر شده است.

این نمایشگاه در  140 غرفه نمایشگاهی و در فضایی به وسعت 5 هزار متر مربع در سالن پارس دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی برپا است.

هشتمین نمایشگاه گل و گیاه تا جمعه هفتم تیرماه 98 از ساعت 16 تا 22 پذیرای همشهریان، علاقمندان و بازدیدکنندگان است.

انتهای پیام/

captcha