سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۵
کد خبر: 58838
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
استاندار مرکزی:

آمار تصادفات در استان مرکزی مطلوب نیست/افتتاح استودیو راه در استان برای اولین بار

استاندار مرکزی با اشاره به بالا بودن آمار تصادفات در استان گفت: تلفات جاده‌ای در استان هنوز اندازه قابل‌توجهی دارد و آنچه انتظار داریم کاهش خسارت‌ها و آسیب‌های جاده‌ای است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در آئین تجلیل و تکریم از خدمتگزاران در سیل اخیر و افتتاح نیروگاه خورشیدی گفت: در سیلاب اوایل امسال در استان مرکزی با تلاش‌های همه دستگاه‌های خدمت رسان، شاهد کمترین خسارات و بدون خسارت  جانی بودیم.

آقازاده اظهار کرد: علاوه بر این در پشتیبانی به استان گلستان که فاصله نسبتاً زیادی با استان مرکزی داشت خدمات خوبی انجام شد و در استان لرستان هم شاهد ارسال بیشترین کمک‌ها بودیم و در کمترین زمان نیازهای این استان را رفع کردیم.

وی ادامه داد: امروز بعد از گذشت ۳ ماه از وقوع سیل می‌توانیم ارزیابی بسیار مناسبی از اقدامات استان مرکزی در این بحران داشته باشیم و در جلسات وزارت کشور و  سایر مسئولین ارشد و حتی خود این استان‌ها این برتری استان مرکزی اعلام می‌شود.

استاندار مرکزی، به افتتاح برق خورشیدی با تولید ۲۰ کیلووات در ساعت در راهداری استان اشاره‌ای کرد و گفت: این افتتاح در راستای اقتصاد مقاومتی انجام‌شده است و کار بسیار ارزشمندی است.

وی ادامه داد: امروز استان مرکزی در جایگاه خوبی ازنظر الگوی صرفه‌جویی در بین سایر استان‌ها قرار دارد که باعث افتخار استان است.

آقازاده، با اشاره به اینکه استان مرکزی یکی از استان‌های مهم و تأثیرگذار در حوزه راهداری محسوب می‌شود اظهار کرد: بیش از ۷۰۰ کیلومتر آزادراه در این استان وجود دارد که استان را ازنظر حمل بار و مسافر در جایگاه بسیار حساس قرار داده است.

وی به افتتاح استودیو راه در استان اشاره کرد و افزود: اولین استانی هستیم که از سامانه استودیو ارتباط مستقیم با رانندگان استفاده می‌کنیم که اقدامی ارزشمند است.

استاندار مرکزی بیان کرد: این افتتاح می‌تواند اقدامی مناسب در جهت خدمت‌رسانی بهتر به رانندگان باشد چراکه رادیو برای رانندگان یک مونس است.

وی ادامه داد: همه این اقدامات از جهت کاهش خسارات و صرفه‌جویی تأثیرگذار هستند و می‌توانند به‌عنوان یک کار خوب فنی و مهندسی محسوب شوند.

آقازاده با اشاره به بالا بودن آمار تصادفات در استان اظهار کرد: تلفات جاده‌ای در استان هنوز اندازه قابل‌توجهی دارد و آنچه انتظار داریم کاهش خسارت‌ها و آسیب‌های جاده‌ای است.

انتهای پیام/

captcha