بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۸
کد خبر: 58831
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

گزارش تصویری| جشن امضای کتاب شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی»

دوازدهمین آیین معرفی و جشن امضای کتاب با محوریت کتاب شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی» در کتاب‌فروشی طلائیه برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ دوازدهمین آیین معرفی و جشن امضای کتاب با محوریت کتاب شهید مدافع حرم مجید قربانخانی در کتاب‌فروشی طلائیه برگزار شد.

در این مراسم فرهنگی که با حضور کتابدوستان و اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد پدر شهید قربانخانی در سخنانی از ویژگی های این شهید مدافع حرم گفت و در نهایت آیین امضای کتاب با حضور نویسنده کتاب و پدر شهید برگزار شد.

captcha