باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
کد خبر: 58829
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۵

ورزشکار فراهانی به تیم فوتبال آلمینیوم تهران پیوست

مهدی تلخابی ورزشکار شایسته فراهان به تیم فوتبال نوجوانان آلمینیوم تهران پیوست.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛پس از توافق با مسئولان باشگاه آلومینیوم تهران،مهدی تلخابی ورزشکار شایسته فراهانی در قراردادی یکساله به تیم فوتبال نوجوانان آلمینیوم تهران پیوست.

این نوجوانان 14 ساله اهل شهر تلخاب فراهان است و در تیم فوتبال شهرستان فراهان بازی می کرده است.

دانش آموزان فراهانی رتبه نخست المپیاد علمی ریاضی را کسب کردند

دانش آموزان فراهانی در المپیاد علمی ریاضی رتبه اول استان مرکزی را کسب کردند.

دانش آموزان فراهانی، در المپیاد علمی ریاضی در سطح استان خوش درخشیدند.

دانش آموزان محمد مهدی افشاری از آموزشگاه پانزده خرداد و فاضل رجبی حرمت از آموزشگاه شهید یوسفی شهرستان فراهان رتبه اول المپیاد علمی ریاضی استان را کسب کردند.

این المپیاد در اسفندماه برگزار شده بود و این دانش آموزان از دوره اول متوسطه، پایه هشتم موفق به کسب رتبه های برتر استان شدند.

انتهای پیام/

captcha