بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۰
کد خبر: 58787
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
گزارش تصویری/

ما مجاز به زندگی نیستیم!/تصاویر

هیچ کشوری آنها را نمی خواهد، اما باید آنها را حفظ کنند. روایت رسمی جامعه بین المللی حاکی از آن است که روهینگیا باید به طور داوطلبانه در ایمنی و کرامت به میانمار بپیوندد. با این حال مسئولین U.N ادعا می‌کنند که احتمالا طی سال‌ها پناهندگان روهینگیا نخواهند توانست به میانمار بازگردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اردوگاه پناهندگان روهینگیا در جنوب شرقی بنگلادش قرار دارد که حدود یک میلیون نفر از مسلمانان میانمار در آن اسکان دارند که به بزرگترین اردوگاه پناهندگان جهان تبدیل شده است. روهینگیا، قومی است که اکثریت آنها مسلمان هستند که در اواخر سال ۲۰۱۷ توسط ارتش میانمار به شکل گسترده‌ای نسل‌کشی شده‌اند.

captcha