دلیل اصلی بازداشت «کیانوش راد» چیست؟ نقشه توتال در سرزمین پارس/ دلایل رشد نقدینگی/ گازوئیل هم گران نمی شود/ جزیره سرگردانی معمای شماره یک/ پایان قهرمان/ دیاباته در ترکیه/ رقم غرامت ویلموتس فاش شد/ طرح زوج و فرد به استراماچونی رسید آیا رسانه های اصلاح طلب از تجربه ناموفق برجام درس می گیرند؟ ۱۱ نقطه قوت طرح اصلاح نظام بانکی/نظام ارزی: شناور مدیریت‌ شده نگاهی به حوادث تلخ عراق/ جوکریسم در خدمت امپریالیسم آمریکا سفر ژاپن را لایک کرد! دوشنبه تمام مدارس اراک تعطیل است/ دانشگاه ها تعطیل نیستند باشگاه استقلال گفتگو با جانشین احتمالی استراماچونی را آغاز کرد اذعان نشریه آمریکایی به شکست سیاست فشار حداکثری آمریکا علیه ایران
دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
کد خبر: 58787
تاریخ انتشار: ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
گزارش تصویری/

ما مجاز به زندگی نیستیم!/تصاویر

هیچ کشوری آنها را نمی خواهد، اما باید آنها را حفظ کنند. روایت رسمی جامعه بین المللی حاکی از آن است که روهینگیا باید به طور داوطلبانه در ایمنی و کرامت به میانمار بپیوندد. با این حال مسئولین U.N ادعا می‌کنند که احتمالا طی سال‌ها پناهندگان روهینگیا نخواهند توانست به میانمار بازگردند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از  سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اردوگاه پناهندگان روهینگیا در جنوب شرقی بنگلادش قرار دارد که حدود یک میلیون نفر از مسلمانان میانمار در آن اسکان دارند که به بزرگترین اردوگاه پناهندگان جهان تبدیل شده است. روهینگیا، قومی است که اکثریت آنها مسلمان هستند که در اواخر سال ۲۰۱۷ توسط ارتش میانمار به شکل گسترده‌ای نسل‌کشی شده‌اند.

captcha