اعتراف اعضای باند سارقان مأمورنما به 50 فقره سرقت از زائران و گردشگران خارجي چراغ سبز داوطلبان نمایندگی مجلس برای شفافیت هزینه‌های انتخاباتی‌ نفرت‌پراکنی علیه اسلام و مسلمانان در فیس‌بوک تحت حمایت غرب توضیحات سخنگوی وزارت خارجه درباره آخرین وضعیت شیخ زکزاکی احتمال ممنوع‌الخروج شدن پزشکان فراری از کارتخوان همه می‌گویند سهمیه بنزینی که به ما می‌دهید کم است/کارت سوخت قدیمی شده است برخی از هنرمندان می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و قهرمان شوند پدران اغتشاش آبان به فکر آینده نظرات کاربران درباره نامزد نشدن پروانه سلحشوری در انتخابات مجلس گفتگو با مهدی جمشیدی| چرا جنبش دانشجویی دچار انفعال است؟/ تحرکات اخیر دانشجویی در حد نام \\
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۸
کد خبر: 58780
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک:

قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک گفت: امروز افول قدرت آمریکا را شاهدیم و این ثمره مقاومت و ایستادگی ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک در جمع فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج اراک گفت: یکی از برجسته‌ترین آموزه‌های دینی مقاومت فعال در برابر دشمنان است.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ارتحال حضرت امام(ره) نقشه راهبردی انقلاب را ارائه کردند افزود: مقاومت و ایستادگی ملت ایران امروز دشمن را در ذلیل‌ترین شرایط قرار داده و شرایط نشان می‌دهد دشمن به‌شدت در حال افول و تمدن غرب و استکبار به‌سرعت در حال نابودی است.

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک با تأکید بر اینکه شرایط مقاومت در منطقه از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است گفت: کوچک‌ترین تهدید علیه انقلاب اسلامی تمام نیروهای مقاومت در منطقه را متحد می‌کند که ابعاد و تبعات پاسخگویی به تجاوز دشمن غیرقابل‌پیش‌بینی خواهد بود.

وی، مقاومت و ایستادگی ملت ایران را برگرفته از عاشورا و نهضت حسینی خواند و افزود: این انقلاب تا ظهور حضرت مهدی(عج) به یاری خدا ادامه خواهد داشت چراکه این ملت راه امام حسین(ع) را ادامه می‌دهند و زیر بار زورگویی دشمنان نخواهند رفت.

حجت‌الاسلام عبدی بابیان اینکه قرآن به ما دستور می‌دهد در برابر تجاوز و توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم گفت: انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ایران در برابر توطئه‌های دشمن چهل سال است ایستادگی می‌کند و بر روی آرمان‌ها و اهداف والای خود ثابت‌قدم مانده است و این مقاومت فعال است.

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم باید در آحاد جامعه تبیین و تبلیغ شود افزود: در شرایط امروز کشور نیاز به تقویت آگاهی سیاسی و فرهنگی داریم و بیانیه گام دوم نقشه راه مناسبی برای این موضوع است و باید آن را به مرحله عملیاتی برسانیم.

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک خاطرنشان کرد: اگر امروز در مقابل دشمن کوتاهی کنیم ضربه آن را خواهیم خورد و آیندگان هرگز ما را به خاطر این غفلت و کوتاهی نخواهند بخشید.

انتهای پیام/

captcha