بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۱
کد خبر: 58780
تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک:

قدرت دشمنان با مقاومت و ایستادگی ملت ایران روبه افول است

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک گفت: امروز افول قدرت آمریکا را شاهدیم و این ثمره مقاومت و ایستادگی ملت ایران است.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک در جمع فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج اراک گفت: یکی از برجسته‌ترین آموزه‌های دینی مقاومت فعال در برابر دشمنان است.

وی بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم ارتحال حضرت امام(ره) نقشه راهبردی انقلاب را ارائه کردند افزود: مقاومت و ایستادگی ملت ایران امروز دشمن را در ذلیل‌ترین شرایط قرار داده و شرایط نشان می‌دهد دشمن به‌شدت در حال افول و تمدن غرب و استکبار به‌سرعت در حال نابودی است.

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک با تأکید بر اینکه شرایط مقاومت در منطقه از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است گفت: کوچک‌ترین تهدید علیه انقلاب اسلامی تمام نیروهای مقاومت در منطقه را متحد می‌کند که ابعاد و تبعات پاسخگویی به تجاوز دشمن غیرقابل‌پیش‌بینی خواهد بود.

وی، مقاومت و ایستادگی ملت ایران را برگرفته از عاشورا و نهضت حسینی خواند و افزود: این انقلاب تا ظهور حضرت مهدی(عج) به یاری خدا ادامه خواهد داشت چراکه این ملت راه امام حسین(ع) را ادامه می‌دهند و زیر بار زورگویی دشمنان نخواهند رفت.

حجت‌الاسلام عبدی بابیان اینکه قرآن به ما دستور می‌دهد در برابر تجاوز و توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم گفت: انقلاب اسلامی و ملت انقلابی ایران در برابر توطئه‌های دشمن چهل سال است ایستادگی می‌کند و بر روی آرمان‌ها و اهداف والای خود ثابت‌قدم مانده است و این مقاومت فعال است.

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم باید در آحاد جامعه تبیین و تبلیغ شود افزود: در شرایط امروز کشور نیاز به تقویت آگاهی سیاسی و فرهنگی داریم و بیانیه گام دوم نقشه راه مناسبی برای این موضوع است و باید آن را به مرحله عملیاتی برسانیم.

مسئول نمایندگی، ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک خاطرنشان کرد: اگر امروز در مقابل دشمن کوتاهی کنیم ضربه آن را خواهیم خورد و آیندگان هرگز ما را به خاطر این غفلت و کوتاهی نخواهند بخشید.

انتهای پیام/

captcha