معاون علمی و فناوری رئیس جمهور وارد استان مرکزی شد تأمین بخش عمده ای از کمبود قطعات خودرو توسط وزارت دفاع ظرف دو ماه آینده / خودرو های در پارکینگ مانده، شهریور و مهر به بازار عرضه می شوند باور ایرانی برتر از پاتریوت آمریکایی/ تبادل بسته‌های برجامی در پاریس/ جبهه جدید عراق و یمن علیه تل‌آویو/ پیگیری پول کثیف در عرصه هنر توسط پلیس شروع صفر آقای جنتلمن/ فرار از اولین گیت/ مضحکه بلیت/ پرسپولیس عصر جدید! حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری/ حج امسال با توفیق و اقتدار برای نظام اسلامی همراه بود/ در حوزه واردات تجهیزات پزشکی با فساد مقابله شود برخورد قاطع قوه قضاییه با اخلالگران سبب انتشار امید در جامعه شد ماجرای حقوق ۸۰ میلیونی مدیر یک شرکت معدنی! + اسناد رهبرانقلاب چگونه از فاجعه سینما رکس باخبر شدند؟‌ +عکس برگزاری نخستین دوره ملی توانمندسازی گروههای تولید محتوا آزادسازی خان شیخون؛ پیروزی راهبردی برای پایان اشغال ادلب
شنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد خبر: 58709
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۱
نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله:

تربیت دانشجوی طراز انقلاب مهمترین رسالت اساتید بسیجی/ شهید «چمران» الگوی پایداری و مقاومت

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی رسالت بسیج اساتید را در تربیت دانشجوی طراز انقلاب مهم دانست و گفت: بسیج اساتید بیش از این می تواند در دانشگاه ها اقدامات سازنده داشته باشد و نیروهای مومن و انقلابی را برای آینده تربیت کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام محمدولی رضوی راد نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در گفتگو با خبرگزاری بسیجاستان مرکزی؛ با اشاره به سالروز گرامیداشت شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید گفت: شهید چمران انسانی مومن، انقلابی، عالم، دانشمند برجسته فکری و دینی بود.

وی افزود: شهید چمران انسانی به معنای واقعی شایسته بود که همه عمر خود را وقف اسلام و ملت اسلامی کرد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به خدمات شهید چمران بیان داشت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی شهید چمران در لبنان تلاش های بسیاری در جهت حدمت به مسلمانان انجام داد که نمونه آن را باید ایجاد جبهه مقاومت در لبنان و ایستادگی در مقابل رژیم غاصب صهیونیست دانست.

حجت الاسلام رضوی راد ادامه داد: وی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز نهضت امام خمینی(ره) مبارزات بسیاری را علیه ظلم و حکومت استبدادی انجام داد؛ با به ثمر نشستن درخت انقلاب و آغاز جنگ تحمیلی هشت ساله و اقدامات منافقان در مناطقه «پاوه»، شهید چمران در صف اول مبارزه قرار گرفت و به همراه عده ای از جوانان انقلابی در مقابل اقدامات و تحرکات دشمن ایستاد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: شهید چمران با استقامت و مقاومت خود باعث آزادسازی پاوه و فرار گروهک های منافق شد.

وی با تأکید بر اینکه مراکز فرهنگی از جمله سازمان تبلیغات، ارشاد و مستندسازان درخصوص شهید چمران کم کاری کرده اند، افزود: آن حوادث مختلف و ابعاد آن بیان نشده است؛ استقامت و پایداری شهید چمران باید درس عبرتی بزرگ برای ما در شرایط امروز باشد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه عرفان، دین‌داری و خداترسی شهید چمران باید الگوی مسیر آینده ما باشد، گفت: بسیج اساتید در طی این سال‌ها تلاش خود را در تربیت و ساماندهی نیروهای مومن و انقلابی کرده است و خوشبختانه در این زمینه موفقیت های درخور توجهی داشته است.

وی با بیان اینکه امروز در محیط دانشگاه ها نیازمند تلاش بیشتری هستیم، افزود: امروز الگوی اساتید دانشگاهی ما باید شهید چمران باشد و همه باید مثل ایشان در دفاع از انقلاب و اسلام به میدان بیایند و در دفاع از هویت اصلی کشور نقش آفرین باشند.

حجت الاسلام رضوی راد درخصوص نقش بسیج اساتید تأکید کرد: دانشگاه باید مأمن نیروهای مومن و انقلابی باشد، بسیج اساتید بیش از این می تواند در دانشگاه ها اقدامات سازنده داشته باشد و نیروهای مومن و انقلابی را برای آینده تربیت کنند.

وی ادامه داد: بایستی دانشجویانی تربیت شوند که علاوه بر تسلط بر عرصه های علمی، جنب و جوش انقلابی را در دانشگاه ها متوقف نکنند، و مدیرانی شوند که بتوانند در آینده انقلاب را در مسیر دستیابی به اهداف و ارزش ها یاری دهند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: رسالت بسیج اساتید در زمینه تربیت نیروهای انقلابی یک رسالت بزرگ و مهمی است و اصل کار آن انسجام بخشی در میان نیروهای دانشگاهی است.

انتهای پیام/ 

captcha