آیا جنگ جهانی سوم از قطب شمال آغاز می‌شود؟/ از شناور خاص آمریکایی تا موشک‌های روسی آماده تسخیر اقلیم بدون پادشاه +عکس اهرم فشارجدیدآمریکادرلبنان/تلاش واشنگتن برای تضعیف «معادله طلایی» مقام نظامی آمریکا: باید در برابر ایران خویشتنداری نشان دهیم طرح دوفوریتی نمایندگان مجلس برای شفافیت مالی کاندیداهای انتخابات مجلس را بر سر اقلیت خراب می‌کنم! دولت بازی «کی بود کی بود من نبودم» به راه انداخت دست پر ایران برای عبور از تحریم‌ها/ چه راهکاری تجارت را زنده نگه داشت؟ حوادث بنزینی، ریشه‌ها و راهکارها|گفتگوی تفصیلی با لیلاز: اعتراض بخشی از دموکراسی است زمستان کردستان چشم‌انتظار گردشگر/یخچال‌های طبیعی جلوه گری می‌کنند تصویب طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی در مجمع تشخیص مصلحت
جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۴
کد خبر: 58666
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
امام جمعه فرمهین:

جواب دندان‌شکن رهبري به دشمن برگرفته از مكتب سیدالشهدا است/ مدافعان نظام در برابر هر تجاوزی ایستاده‌اند

دافعان نظام در برابر هر تجاوزی ایستاده‌اند

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام فيض كرميان، امام‌جمعه فرمهين در خطبه‌های اين هفته نماز جمعه فرمهين گفت: امام صادق(ع) می‌فرماید؛ «مؤمن اگر عمل صالح انجام دهد اما اعتقاد قلبي به آنچه انجام می‌دهد، نداشته باشد، از آن عمل نفعي نمی‌برد» در برخي از کارها و امورات روزانه وقتي نتيجه نمی‌گیریم به دليل سستي اعتقاد و باور نبست به عملي است كه انجام می‌دهیم.

فيض كرميان اظهار كرد: پيامبر(ص) هم به تقويت ايمان سفارش کرده‌اند، در شرايط امروزي هم ما بايد ياري حق و نصرت جبهه حق را باور داشته باشيم.

امام‌جمعه فرمهين بيان كرد: ما در مسير انقلاب نبايد شك و شبهه به خود راه دهيم، جوانان ما بايد بدانند كسي كه در برابر ملت ايران ايستاده است، دشمن خون‌خوار است و فرشته نجات ملت ايران نيست.

فيض كرميان گفت: نظام جمهوري اسلامي ايران در حال حاضر ظرفیت‌های خوبي دارد، ما نبايد در مسير انقلاب نااميد شويم و بايد به وعده الهي که همان پیروزی حق است ايمان داشته باشيم.

امام‌جمعه فرمهين افزود: در هر برهه‌ای از تاريخ كه ملت ايران متحد و همدل بودند، پيروز شدند و قطعاً اگر دين خدا را ياري كنيد خدا شما را ياري می‌کند.

وي اظهار كرد: امروز رهبري نظام در نهايت شجاعت پاسخ كوبنده به دشمنان نظام داد، جوانان و پاسداران انقلاب و مدافعان ميهن سينه سپر كردند تا احدي جرات تعدي به خاك اين كشور را نداشته باشد و در برابر هر تجاوزي ایستاده‌اند.

فيض كرميان گفت: سرنگوني پهپاد آمريكايي در خاك كشور ما نشانه اقتدار نظامي اين نظام است، گمان نكنيد اگر نرمش به خرج دهيم، دشمن نرم می‌شود، دشمن زماني كه اقتدار و صلابت ما را ديد كه محكم ایستاده‌ایم، عقب‌نشینی كرد.

امام‌جمعه فرمهين اظهار كرد: دشمن در ابتدا در واكنش به سرنگوني پهپاد در ايران موضع گرفت اما وقتي كه فیلم‌ها را مشاهده كرد، عقب‌نشینی كرد. خداوند وعده داده است كه رعب و ترس را در دل دشمن می‌اندازد.

وي گفت: رهبري معظم انقلاب قبل از ملاقات با مقامات ژاپني در مسجد جمكران مناجات می‌کند و در ديدار با مقام ژاپني جواب دندان‌شکنی به دشمن داد و فرمود؛ « هيچ ملت آزاده‌ای زير فشار دشمن مذاكره نمی‌کند»، اين برگرفته از مكتب سیدالشهدا است.

فيض كرميان با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: مهم‌ترین راه مبارزه با مصرف مواد مخدر، فرهنگ‌سازی و پيشگيري در اقشار مختلف جامعه به‌ویژه نوجوانان است.

امام‌جمعه فرمهين با اشاره به برگزاري جشن تيرگان در فراهان گفت: جشن تيرگان يك آيين سنتي فراهان است كه هرساله بايد باشكوه برگزار شود اين جشن فرصت خوبي براي معرفي تاريخ، پيشينه و ظرفیت‌های شهرستان است.

انتهاي پيام/

captcha