بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷
کد خبر: 58532
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
فردا:

وزیر بهداشت به استان مرکزی سفر می‌کند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی روز پنج‌شنبه 30 خردادماه به استان مرکزی سفر می‌کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در سفر به استان مرکزی با حضور در شهرستان‌های ساوه و زرندیه دو طرح درمانی را کلنگ‌زنی و افتتاح می‌کند.

در این سفر عملیات اجرایی احداث بیمارستان آموزشی 250 تختخوابی ساوه وابسته به دانشکده علوم پزشکی آغاز می‌شود.

افتتاح یک طرح درمانی در شهر پرندک از توابع شهرستان زرندیه و نیز بازدید از درمانگاه‌های احداث‌شده در ساوه و زرندیه از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت به استان مرکزی است.

انتهای پیام/

captcha