نامه ۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم به رهبر انقلاب با موضوع تحقق شعار سال +اسامی امضا‌کنندگان شناسایی ۳۰ مورد کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته فوت عابر پیاده در سانحه رانندگی در اراک   قتل جوان 21 ساله در اراک/قاتل در کمتر از 3 ساعت دستگیر شد  از فعالیت بیش از 9هزار جهادگر در ضدعفونی معابر تا تولید 500هزار ماسک بهداشتی هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در تفرش ثبت نشده است فیلم| توضیحات فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در خصوص ضدعفونی شبانه شهر سقوط بالابر در یکی از شرکت های صنعتی ساوه/ دو کارگر کشته شدند گزارش تصویری| ضد عفونی اراک با همکاری حوزه بسیج شهید مدنی و دامپزشکی استان بازی ویژه تلفن همراه «تکاور»+لینک دانلود
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۵
کد خبر: 58527
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
امام جمعه تفرش:

پیچ های تاریخی محلی برای به کارگیری عبرت های فتنه/خطبه تاریخی رهبر انقلاب نقش های دشمنان را خنثی کرد

امام‌جمعه تفرش بابیان این مطلب که سالروز خطبه تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای بازخوانی فتنه ۸۸ است، گفت: عبرت‌های فتنه ۸۸ و خسارت‌های فتنه گران به‌نظام و کشور و ملت نباید فراموش شود و ملت و کشور از این عبرت‌ها در سایر پیچ‌های تاریخی استفاده کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛  حجت‌الاسلام هادی میرزایی امام‌جمعه تفرش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی ندای تفرش، با اشاره به خطبه تاریخی رهبر معظم انقلاب در خصوص فتنه ۸۸ در روز ۲۹ خرداد سال ۸۸ گفت: فتنه ۸۸ مقدمه مشکلات و فشارهای اقتصادی امروز کشور برای ملت ایران بود که مردم اوج این مشکلات را این روزها تحمل می‌کنند.

میرزایی اظهار کرد: امروز که گردوغبار فتنه کنار رفته است و مردم متوجه عوامل پشت پرده فتنه شده و خسارت‌ها و آسیب‌های آن را لمس کرده‌اند؛ می‌دانند که فتنه سال ۸۸ چندین هزار میلیارد تومان به کشور خسارت وارد کرد و موجب افت صادرات، کاهش رشد اقتصادی و سرمایه‌گذاری کشور در سال ۸۸ شد، لذا مردم با ایستادگی در برابر مزدوران دشمن مانع از ایجاد خسارت‌های دیگری بر کشور شدند.

وی افزود: بی‌شک ملتی که در اثر فتنه متحمل چنین خسارت‌هایی شده است، نباید اجازه دهد عناصر، عوامل و وابستگان فتنه گران‌ دست به خیانت‌هایی مشابه سال ۸۸ بزنند و زمینه فتنه دیگری را در کشور فراهم کنند، لذا حفظ هوشیاری، بصیرت و آمادگی مردم منجر به خنثی شدن طرح‌های دشمنان کشور می‌شود.

امام‌جمعه تفرش با اشاره به اینکه بازخوانی جریان فتنه سبب می‌شود که مردم هوشیارتر باشند، بیان کرد: مردم مواظب باشند تا همان عوامل فتنه ۸۸ که از طریق جریان‌ها و سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای غربی و صهیونیستی و تفاله‌های آن‌ها در داخل کشور شکل گرفت در لباس و سمت دیگری در کشور نفوذ نکنند؛ چراکه همان خسارت‌ها قابل تکرار است.

میرزایی با تأکید بر اینکه مردم، هویت کثیف و ننگین فتنه گران را شناخته‌اند اظهار کرد: هرچند برخی‌ها به دنبال تطهیر این افراد هستند اما هوشیاری ملت سبب شد که برخی از افراد مجبور به استعفا شوند چراکه این افراد برای نظام قابل‌هضم نیستند و هنوز این فتنه گران از ملت عذرخواهی نکرده‌اند.

وی بابیان این مطلب که سالروز خطبه تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی فرصت مناسبی برای بازخوانی فتنه ۸۸ است، ادامه داد: عبرت‌های فتنه ۸۸ و خسارت‌های فتنه گران به‌نظام و کشور و ملت نباید فراموش شود و ملت و کشور از این عبرت‌ها در مواجه با سایر پیچ‌های تاریخی استفاده کنند.

امام‌جمعه تفرش یادآور شد: رهبری داعیانه مقام معظم انقلاب و بصیرت و مقاومت ملت ایران سبب شد که کشور از پیچ تاریخی و گردنه سخت سال ۸۸ عبور کند و دشمن در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بماند.

میرزایی با اشاره به اینکه دشمن هرسال با یک شیوه جدید قصد تکرار جریان فتنه را دارد بنابراین ملت ایران هوشیار باشند خاطرنشان کرد: هرچند رمز فتنه ۸۸ تقلب بود ولی دشمن در فتنه‌های بعدی مسائل اقتصادی را هدف قرار داده است که عبور از این فتنه هم نیازمند هوشیاری، بصیرت و مقاومت است.

انتهای پیام/

captcha