بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۷
کد خبر: 58525
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

گزارش تصویری| جلوه بهشت در باغ گل رز فراهان

جلوه ای بهشت گونه از طبیعت رنگارنگ مملو از گل هاي رز در شهرستان فراهان که چشم هر بیننده ای را محصور خود می کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛مجموعه زیبای «باغ گل‌ رز» در مجتمع تفريحي و گردشگري كوثر شهر فرمهين در اين فصل از سال چشم هر ببينده اي را به خود جلب مي كند.

مجتمع تفریحی، گردشگری کوثربا مساحت ۱۲.۵ هکتار ‏در ورودی فرمهین و از سمت بلوار امیرکبیر بوده که شامل هتل، تالار، دریاچه مصنوعی و باغ گل است و شهرداری در راستای اقتصاد مقاومتی کشت گیاهان دارویی را در بخشی از این پارک در دست اقدام دارد.

انتهاي پيام/

captcha