سوزش سردل نشانه کمبود مایعات گوارشی است نرمالیزاسیون بی حجابی توسط سینماگران/ سینمایی که «ضد ارزش‌ها» را منتقل می‌کند تنبلی جهانگیری یا مقاومت؛ گرانی کار کیست؟ / این علی ربیعی، آن علی ربیعی نیست! خطرناک‌ترین محله‌های جهان که هیچکس جرأت قدم گذاشتن در آن‌ها را ندارد چه کسی باید برجام را نجات دهد؟ عملکرد بازیکنانی که از استقلال جدا شدند/ چند «بهترین» هم رفتند! سیگار داخلی هم «پدرخوانده» دارد احساس فقردر زندگی را چطور از خود دور کنیم؟ تصاویر/ستون‌های منشوری « بازالتی » ماکو شبکه‌های اجتماعی احتمال افسردگی جوانان را افزایش می‌دهد
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۹
کد خبر: 58520
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴

گزارشی از فعالیت های کاربران شبکه های اجتماعی پس از دیدار رهبر انقلاب و نخست وزیر ژاپن

بعد از دیدار رهبر معظم انقلاب و آبه شینزو، نخست وزیر ژاپن و بیانات قاطع ایشان در واکنش به تکرار ادعاهای ترامپ توسط آقای آبه، کاربران شبکه های اجتماعی در اقدام قابل توجهی به انتشار گسترده بخش های مختلف سخنان رهبر انقلاب در این دیدار پرداختند.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از وطن امروز، بعد از دیدار رهبر معظم انقلاب و آبه شینزو، نخست وزیر ژاپن و بیانات قاطع ایشان در واکنش به تکرار ادعاهای ترامپ توسط آقای آبه، کاربران شبکه های اجتماعی در اقدام قابل توجهی به انتشار گسترده بخش های مختلف سخنان رهبر انقلاب در این دیدار پرداختند. عمده تمرکز کاربران بویژه در شبکه اجتماعی توئیتر بر بخش هایی از سخنان رهبر انقلاب بود که بر عدم شایستگی شخص ترامپ برای پاسخ دادن، همچنین تاکید بر عدم مذاکره با آمریکا به دلیل عهدشکنی و عدم صداقت معطوف می شود. در همین رابطه، کاربران ذیل هشتگ «ترامپ_دروغگو» اقدام به تولید محتواهای متنی و تصویری کرده اند.

بر اساس داده کاوی های انجام شده از طریق پایشگرهای معتبر، آمار انتشار و بازنشر هشتگ «ترامپ_دروغگو» در شبکه اجتماعی توئیتر از یک عزم جمعی و وحدت نظر در واکنش نشان دادن به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا حکایت دارد.

«ترامپ_دروغگو» عنوان هشتگی بود که در شبکه اجتماعی توئیتر 75 میلیون و52 هزار و 231 مرتبه بازدید شده است و تعداد مخاطبان یکتا(یونیک) این هشتگ 2 میلیون و 428 هزار و 663 دنبال کننده بوده است.

همچنین تعداد 2615 کاربر در این باره در شبکه اجتماعی توئیتر محتوا منتشر یا بازنشر کرده اند و 69 هزار و 899 عضو توئیتری هشتگ «ترامپ_دروغگو» و محتوای منتشر شده در این باره را مورد پسند قرار داده اند. از بین منتشر کنندگان هشتگ «ترامپ_دروغگو» حدود30 درصد دارای بیش از 1000 و تا 500 هزار دنبال کننده هستند. این هشتگ به فاصله کوتاهی ترند نخست توئیتر فارسی شد.

تعداد محتوای منتشرشده در توئیتر درباره هشتگ «ترامپ_دروغگو» بیش از 91 هزار مورد بوده است.

captcha