بازی‌های مجازی قابل لمس می‌شوند تولید ۳۴۰۰ کیلوگرم ژل رویال خاتمی باز هم «تَکرار» کرد/ بزک کردن برجام روحانی با اعتبار بخشیدن به پروژه نخ‌نمای گفتگوی تمدن ها! تشکر دکتر جلیلی از مجلس شورای اسلامی در پی تصویب طرح توسعه پالایشگاه‌های کشور/ کمک به دولت برای جلوگیری از خام فروشی و هدایت نقدینگی در نشست دولت سایه با نمایندگان و کارشناسان تکرار تجربه تلخ «الیگارک» ها در دولت روحانی / آیا اعتدالیون به دنبال ایجاد یک امپراتوری مالی هستند؟ +تصاویر یک سال حبس برای محسن افشانی گزارش تسنیم| ترامپ و افغانستان؛ نمایش وارونه واقعیت، لاپوشانی شکست با توهین دولت نسبت به تاسیس مراکز ترک اعتیاد اقدامات لازم را نداشته است هیچ‌کارة همه‌کاره! در آموزش مطالبه‌گری به مردم کم‌کاری کردیم/ مدیران متخلّف امروز، عدالت‌طلبان دهه 60 بودند
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
کد خبر: 58428
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹

گزارش تصویری| دورهمی خانوادگی شبانه در پارک ملت اراک

یکی از تفریحات خانواده ها و جوانان در شب های بهاری و تابستانی شب نشینی در پارک های شهر است که پارک ملت اراک یکی از اصلی ترین آنهاست.

به گزارش دیار آفتاب؛ با پایان روزهای بهاری و ورود به تابستان یکی از تفریحات خانواده ها و جوانان شب نشینی در پارک های شهر است. جایی که بشود پس از یک روز پر جنب و جوش، ساعاتی را کنار دوستان و خانواده بود و از هوای خنک آن لذت برد.

مکانی که به نظر می رسد نیاز به گسترش بیشتر آن در شهر صنعتی اراک وجود دارد چرا که اگر در روزهای تعطیل و اواخر هفته سری به پارک های سطح شهر بزنید متوجه فشردگی بیش از حد جمعیت در فضای پارک می شوید.

captcha