تامین داروی مورد نیاز مردم مهم ترین دغدغه معاونت غذا و دارو/ عدم رعایت کیفیت سبوس نان در نانوایی های آزادپز/16 واحد متخلف پخش عمده و عرضه مواد بهداشتی به مرجع قضایی معرفی شدند تجمع کارگران آذرآب در مسیر راه آهن شمال - جنوب بازداشت معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی آذرآب 2 ماه و هپکو بیش از 4 ماه با تکلیف جدید فاصله دارند/ چانه زنی سازمان گسترش و مپنا بر سر قیمت واگن پارس رهبر انقلاب از حضرت آیت الله مکارم شیرازی عیادت کردند نرم‌افزار جستجوی قبور در اراک راه‌اندازی شد واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی به پوشش نامتعارف بازیگران در اکران خصوصی فیلم مسخره باز+ تصاویر انتصاب سؤال‌برانگیز در دفتر رئیس‌جمهور! شگرد تازه عربستان برای رونق صنعت گردشگری/ سعودی‌ها دست به دامان اینفلوئنسرهای چشم‌آبی شدند! + عکس معرفی برترین خودروهایی که به‌زودی وارد بازار خواهند شد
دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
کد خبر: 58401
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
منصوری:

نتیجه گسترش روابط اقتصادی ایران و ترکیه در دوران تحریم، برد_برد خواهد بود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در پیشرفت اقتصادی روابط ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا منصوری؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص تاثیر گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری با ترکیه برای کاهش فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها گفت: آمریکا باید این را بداند که ایران در منطقه قدرت تاثیرگذاری دارد و تعامل با ایران به نفع همه دنیاست.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:خروج از برجام سوی آمریکا کار اشتباهی بود و  به این نتیجه می‌رسند که بد عهدی نتیجه خوبی ندارد بعد از یکسال تحریم و مقاومت مردم ایران، این برد برای تمام مردم ایران به خاطر مقاومت‌شان است.

مقاومت مردم ایران در مقابل تحریم ها باعث آشتی ملی می شود 

منصوری عنوان کرد: مقاومت مردم ایران در مقابل تحریم ها باعث آشتی ملی می شود و آمریکا که رفتاری خارج از عرف سیاسی و دیپلماتیک داشته و به تعهدات خود پشت کرده باید بدون اعمال فشار و پیش شرط به مذاکرات بر خواهد گشت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارتباط ایران و ترکیه از دیرباز بوده و دولت‌ها نمی توانند در ارتباط بین مردم ایران و ترکیه ممانعت ایجاد کند و قطعا این روابط قوی تر نیز خواهد شد.

نتیجه توسعه  روابط اقتصادی ایران و ترکیه برد- برد است

در پیشرفت روابط ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پیشرفت روابط اقتصادی ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند، روابط تجاری و اقتصادی ایران و ترکیه از دیرباز بوده و روز به روز گسترش پیدا می کند، سرمایه‌گذاری های متقابل در دو کشور سبب تعمیق روابط دو جانبه اقتصادی و تجاری و زمینه‌ساز گسترش فعالیت‌ها شده است.

منصوری بیان کرد: در شرایط فعلی که با تحریم ها مواجه هستیم، توجه به کشورهای همسایه مثل ترکیه و ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری در ایران می تواند کمک شایانی به کشور کند.

پایان پیام/

captcha