پیری و فرسودگی برخی مسوولین اجرایی، دلیل نگرفتن آرایش جنگی در اقتصاد است/ تبدیل فضای تهدیدمحور به فرصت محور؛ اصلی‌ترین وظیفه سازمان فضای مجازی بسیج تاثیر سطح تحصیلات بر رابطه زوجین کش و قوس بین نمایندگان مجلس و دولت نتیجه داد/ احراز تخلف آشکار دولت در انجام مصوبه افزایش حقوق جبهه پايداری برای انتخابات مجلس به مدلی برای هم‌افزايی و وحدت رسيده است چرا از جشن ۴ سالگی برجام در روزنامه‌های اصلاح‌طلب خبری نیست+ تصاویر رد پای ۱۱ کارمند وزارت صمت در پرونده تخلفات پتروشیمی هفته آینده؛ جلسه غیرعلنی مجلس درباره هدفمندی یارانه ها فعالیت هفت هزار نفر در شبکه نظارتی انتخابات استان مرکزی/در حوزه رسیدگی به تخلفات انتخاباتی با هیچ‌کس تعارف نداریم چشم در چشم با پلنگ ایرانی/ نمی‌گذارم پسرم محیط‌بان شود علم نوروبیولوژی بر حکم حجاب صحه می‌گذارد
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۷
کد خبر: 58401
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۴
منصوری:

نتیجه گسترش روابط اقتصادی ایران و ترکیه در دوران تحریم، برد_برد خواهد بود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در پیشرفت اقتصادی روابط ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند.

به گزارش دیار آفتاب؛ محمدرضا منصوری؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص تاثیر گسترش همکاری های اقتصادی و تجاری با ترکیه برای کاهش فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌ها گفت: آمریکا باید این را بداند که ایران در منطقه قدرت تاثیرگذاری دارد و تعامل با ایران به نفع همه دنیاست.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:خروج از برجام سوی آمریکا کار اشتباهی بود و  به این نتیجه می‌رسند که بد عهدی نتیجه خوبی ندارد بعد از یکسال تحریم و مقاومت مردم ایران، این برد برای تمام مردم ایران به خاطر مقاومت‌شان است.

مقاومت مردم ایران در مقابل تحریم ها باعث آشتی ملی می شود 

منصوری عنوان کرد: مقاومت مردم ایران در مقابل تحریم ها باعث آشتی ملی می شود و آمریکا که رفتاری خارج از عرف سیاسی و دیپلماتیک داشته و به تعهدات خود پشت کرده باید بدون اعمال فشار و پیش شرط به مذاکرات بر خواهد گشت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارتباط ایران و ترکیه از دیرباز بوده و دولت‌ها نمی توانند در ارتباط بین مردم ایران و ترکیه ممانعت ایجاد کند و قطعا این روابط قوی تر نیز خواهد شد.

نتیجه توسعه  روابط اقتصادی ایران و ترکیه برد- برد است

در پیشرفت روابط ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در پیشرفت روابط اقتصادی ایران و ترکیه آنچه حاصل می‌شود نتیجه برد _ برد است زیرا علاوه بر دولت ترکیه، مردم ترکیه هم علاقه زیادی به ایرانیان دارند، روابط تجاری و اقتصادی ایران و ترکیه از دیرباز بوده و روز به روز گسترش پیدا می کند، سرمایه‌گذاری های متقابل در دو کشور سبب تعمیق روابط دو جانبه اقتصادی و تجاری و زمینه‌ساز گسترش فعالیت‌ها شده است.

منصوری بیان کرد: در شرایط فعلی که با تحریم ها مواجه هستیم، توجه به کشورهای همسایه مثل ترکیه و ایجاد زمینه برای سرمایه گذاری در ایران می تواند کمک شایانی به کشور کند.

پایان پیام/

captcha