سانحه رانندگی محور قدیم ساوه _ سلفچگان ۴ کشته بر جا گذاشت چرا آشوبگران باید به اشد مجازات برسند؟ ثبت‌نام ۳۷۵ نفر در پایان مهلت قانونی ثبت‌نام انتخابات مجلس در استان مرکزی/افزايش ۹ درصدی مشاركت فرصت جوان‌شدن مجلس نباید به تهدید تبدیل شود مشکلات صنایع استان مرکزی با حضور معاون اول رئیس جمهور پیگیری می شود نیازمند تغییر نگاه مدیریتی در کشور هستیم/ ستاد اقتصاد مقاومتی با روحیه جهادی شکل گرفته است تجلیل از دست‌اندرکاران نشریه کنگره شهدای استان سارق 3 ميليارد ريال وسايل آزمايشگاهي يكي از دانشگاه‌های اراك دستگير شد محققان ایرانی در تلاش برای تولید داروی گیاهی موثر در بهبود سرطان پنج محور و هفده نکته درخصوص پرسش و شبهه‌ی علی علیزاده/ برخورد رهبری با مسئله «لیبرالیسم اقتصادی» چگونه بوده است؟
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۱
کد خبر: 58386
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:

بدعهدی آمریکا برای مردم دنیا اثبات شده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شینزو آبه حامل پیام کشوری بود که بدعهدی‌اش به مردم دنیا اثبات شده است، افزود: ترامپ علاوه بر برهم زدن برجام که توافقنامه ای بین چند کشور محدود بود، سابقه برهم زدن موافقتنامه های بین المللی متعددی از جمله موافقتنامه پاریس را در کارنامه خود دارد.

علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به دیدار اخیر نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه از قبل یکی از اهداف سفر نخست وزیر ژاپن به ایران میانجی گری بین ایران و آمریکا عنوان شده بود و با توجه به اینکه زمینه ای جهت مذاکره با آمریکا در کشور وجود ندارد، معتقد بودم این سفر نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

با توجه به مأموریت "آبه" معتقد بودم این سفر بی نتیجه است

وی افزود: هر چند با توجه به سابقه مبادلات تجاری ایران و ژاپن و عدم وجود خصومت خاصی بین دو کشور، ولی با توجه به ماموریت در نظر گرفته شده برای این سفر معتقد بودم نتیجه ای از آن بدست نمی آید.

ابراهیمی با بیان اینکه شینزو آبه حامل پیام کسی بود که بد عهدی اش به مردم دنیا اثبات شده است، افزود: ترامپ علاوه بر برهم زدن برجام که توافقنامه ای بین چند کشور محدود بود، سابقه برهم زدن موافقتنامه های بین المللی متعددی از جمله موافقتنامه پاریس را در کارنامه خود دارد.

رهبر انقلاب با توجه به بد عهدی ترامپ پیام وی را نپذیرفتند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: نمی توان از کسی که به معاهدات بین المللی پایبند نیست، پیامی دریافت کرد یا به آن پاسخ داد و از آن به عنوان راهبردی رو به جلو برای برطرف کردن خصومت بین دو کشور استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد:رهبر انقلاب اسلامی نیز با توجه به عدم پایبندی ترامپ به تعهدات بین المللی و بد سابقه بودن وی و همچنین غیر سازنده بودن پیام وی، پیام او را دریافت نکرده و پاسخی هم به آن ندادند.

انتهای پیام/

captcha