همایش الماس های درخشان و تجلیل از مقام آزادگان مشکلات اقتصادی و اجتماعی با عقلانیت استقامت و ایمان حل می شود/ آزادگان جهنم صدام را به دانشگاه معنویت تبدیل کرده بودند ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی آزادگان، اولین صادرکنندگان انقلاب اسلامی رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرب: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین! / برانکو در پرسپولیس برانکو شد مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد / ثبت کدرشته محل‌های ۴۳ درصد مجازشدگان تاکنون سرلشکر باقری: در آستانه ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم احمق پروری در اینستاگرام به بهانه شهرت و ثروت/ چند می گیری دلقک باشی؟ انتخاب رشته‌ای مطمئن در واپسین لحظه‌ها / از ثبت برترین رشته‌های دانشگاهی جا نمانید
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
کد خبر: 58386
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:

بدعهدی آمریکا برای مردم دنیا اثبات شده است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شینزو آبه حامل پیام کشوری بود که بدعهدی‌اش به مردم دنیا اثبات شده است، افزود: ترامپ علاوه بر برهم زدن برجام که توافقنامه ای بین چند کشور محدود بود، سابقه برهم زدن موافقتنامه های بین المللی متعددی از جمله موافقتنامه پاریس را در کارنامه خود دارد.

علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به دیدار اخیر نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به اینکه از قبل یکی از اهداف سفر نخست وزیر ژاپن به ایران میانجی گری بین ایران و آمریکا عنوان شده بود و با توجه به اینکه زمینه ای جهت مذاکره با آمریکا در کشور وجود ندارد، معتقد بودم این سفر نتیجه ای به همراه نخواهد داشت.

با توجه به مأموریت "آبه" معتقد بودم این سفر بی نتیجه است

وی افزود: هر چند با توجه به سابقه مبادلات تجاری ایران و ژاپن و عدم وجود خصومت خاصی بین دو کشور، ولی با توجه به ماموریت در نظر گرفته شده برای این سفر معتقد بودم نتیجه ای از آن بدست نمی آید.

ابراهیمی با بیان اینکه شینزو آبه حامل پیام کسی بود که بد عهدی اش به مردم دنیا اثبات شده است، افزود: ترامپ علاوه بر برهم زدن برجام که توافقنامه ای بین چند کشور محدود بود، سابقه برهم زدن موافقتنامه های بین المللی متعددی از جمله موافقتنامه پاریس را در کارنامه خود دارد.

رهبر انقلاب با توجه به بد عهدی ترامپ پیام وی را نپذیرفتند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: نمی توان از کسی که به معاهدات بین المللی پایبند نیست، پیامی دریافت کرد یا به آن پاسخ داد و از آن به عنوان راهبردی رو به جلو برای برطرف کردن خصومت بین دو کشور استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد:رهبر انقلاب اسلامی نیز با توجه به عدم پایبندی ترامپ به تعهدات بین المللی و بد سابقه بودن وی و همچنین غیر سازنده بودن پیام وی، پیام او را دریافت نکرده و پاسخی هم به آن ندادند.

انتهای پیام/

captcha