همایش الماس های درخشان و تجلیل از مقام آزادگان مشکلات اقتصادی و اجتماعی با عقلانیت استقامت و ایمان حل می شود/ آزادگان جهنم صدام را به دانشگاه معنویت تبدیل کرده بودند ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد/ ۱۰ هزار فرصت شغلی آزادگان، اولین صادرکنندگان انقلاب اسلامی رونق تولید در حوزه فناوری اطلاعات معطل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی عرب: کالدرون قبل از بستن قرارداد می‌گفت برویم سر تمرین! / برانکو در پرسپولیس برانکو شد مهلت انتخاب رشته کنکور ۹۸ تمدید نخواهد شد / ثبت کدرشته محل‌های ۴۳ درصد مجازشدگان تاکنون سرلشکر باقری: در آستانه ساخت موتورهای هواپیما و بالگردهای روز دنیا قرار داریم احمق پروری در اینستاگرام به بهانه شهرت و ثروت/ چند می گیری دلقک باشی؟ انتخاب رشته‌ای مطمئن در واپسین لحظه‌ها / از ثبت برترین رشته‌های دانشگاهی جا نمانید
شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
کد خبر: 58381
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
سردار سنایی راد:

پیام مقاومت امروز از همه ارکان کشور شنیده می‌شود

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با تأکید بر اینکه امروز از همه ارکان کشور پیام مقاومت شنیده می‌شود گفت: بخشی از مقاومت فعال این است که اجازه ندهیم فروش نفت به صفر برسد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار مهدی سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در جمع اساتید بسیجی استان مرکزی گفت: دو نهاد نظامی و آموزشی در کشور می‌توانند نظم را در جامعه نهادینه کنند و اگر می‌خواهیم کشوری منظم و دقیق باشیم باید این دو نهاد را تقویت کنیم.

سنایی راد، به سالروز شهادت شهید چمران اشاره‌ای کرد و گفت: شهید چمران آمیخته‌ای از علم، عشق، عرفان، عقلانیت و در مسیر ولایت بود که در این راه به شهادت رسید.

وی ادامه داد: شهید چمران خدمتی که به امام موسی صدر در لبنان انجام داد نتیجه آن تشکیل حزب‌الله و مقاومت امروز است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه شهید چمران با خدا معامله کرد و ماندگار شد افزود: یکی از ویژگی‌های برجسته ایشان این بود که هم او حب به ولی داشت و هم ولی به ایشان عشق و افتخار می‌کرد.

سنایی راد گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری ارادت ویژه‌ای به شهید چمران داشتند و اگر امروز قرار باشد ما استاد بسیجی در دانشگاه باشیم چمران‌ها باید الگوی ما باشند.

وی با تأکید بر اینکه راهبرد امروز نظام مقاومت است ادامه داد: دشمن به دنبال ایجاد بی‌ثباتی در کشور است و البته دشمن سرسختانه دچار خطا و اشتباه محاسباتی شده است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه ترامپ فکر می‌کند با مذاکره با ایران می‌تواند در انتخابات آینده پیروز شود و برای این کار عجله زیادی دارد افزود: با هوشیاری‌های رهبری و پاسخ به‌موقع مردم بصیر ایران تابستان داغ بر روی دل دشمنان ماند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: واقعیت آن است که نه ما امروز دنبال جنگ هستیم و نه آمریکائی‌ها شرایط آن را دارند ولی می‌خواستند از شبه جنگ برای فشار بیشتر استفاده کنند و حتی دوازده شرط برای مذاکره راهم برداشتند.

وی با تأکید بر اینکه جنگ فرسایشی بین ایران و آمریکا اتفاق نخواهد افتاد چراکه این جنگ نمی‌تواند اهداف راهبردی دشمن را برآورده و تأمین سازد بیان کرد: اما برای ایجاد جنگ نقطه‌ای با تمهیداتی که فرماندهی معظم کل قوا در نیروهای مسلح ایجاد کردند این پیام را به دشمنان داده‌شده که دوران بزن‌دررو تمام‌شده است.

سنایی راد گفت: مقاومت امروز در بهترین آمادگی و شرایط خود به سر می‌برد و نمونه آن سیلی محکم غزه به اسرائیل بود و از ۶۹۰ راکت و موشک ۴۴۳ موشک آن به هدف اصابت کرد.

وی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های سیاست خارجی و دیپلماسی استفاده کرد ادامه داد: در حوزه سیاست‌های خارجی برجام عملاً مرده است و با تنفس مصنوعی هم احیاء نخواهد شد ولی باید از دیپلماسی فعال و انقلابی استفاده کرد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه امروز شرایط کشور چه ازنظر نیابتی و چه ازنظر مستقیم با گذشته بسیار متفاوت است گفت: پیام به دشمن باید کاملاً مقتدرانه باشد تا موجب سو استفاده دشمن نشود.

سنایی راد با تأکید بر اینکه امروز از همه ارکان کشور پیام مقاومت شنیده می‌شود گفت: بخشی از مقاومت فعال این است که اجازه ندهیم فروش نفت به صفر برسد و مهم این است نگذاریم دشمن به اهداف خود دست پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی، نگاه به ظرفیت‌های درون و اصلاح الگوی مصرف باید در مقابله با جنگ اقتصادی دشمن به کار گرفته شود.

انتهای پیام/

captcha