صادرات بنزین به ونزوئلا یک پیروزی ارزشمند در شکست حلقه تحریم‌ها است غیرمستقیم‌ها چگونه می‌توانند به بانک وکالت فروش سهام عدالت بدهند؟ ماهیگیری خودروسازان از آب گل آلود بازار/سودِ سرمایه چندهزار میلیاردی مردم با قرعه کشی به جیب خودروسازها می رود خبرسازی عجیب و مغرضانه خبرگزاری شفقنا! وقت کشی برای تعیین حق مسکن کارگران آخرین خبر‌ها درباره شیوع جهانی کووید-۱۹/ برزیل بعد از آمریکا دومین کشور از لحاظ بیشترین موارد ابتلا به کروناست آصفری: تشکیل سفارت مجازی؛ مقدمه تشکیل سفارت رسمی کشور‌های اسلامی در فلسطین مسلمانان کشورهای دیگر عید فطر را چگونه برگزار می‌کنند؟ آخرین اخبار از افزایش حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۹ رایگان فیلم ببینید
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
کد خبر: 58205
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
با حضور مسعود دهنمکی صورت گرفت

گزارش تصویری| افتتاح چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری استان مرکزی

مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) به عنوان چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری استان مرکزی با حضور مسعود دهنمکی تهیه کننده و کارگران مطرح کشوری و جمعی از مسئولان در در روستای ده نمک افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاپورجلالی ،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) روستای دهنمک چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری درسطح استان مرکزی است، گفت: تا کنون در سیستم شبکه نیکوکاری بیش از ۱۱ هزار نیازمند ، ۸۶۰۰ نیکوکار و خیر ثبت شده وبا ۵۵۶ تشکل اجتماعی در تعامل هستند.

جلالی در پایان آینده مراکز نیکوکاری را درخشان دانست و افزود : کمیته امداد ۱۰ خدمت حمایتی را به مراکز نیکوکاری واگذار کرده است؛ واگذاری ۳۰ درصد پرونده‌های حمایتی به مراکز نیکوکاری در بخش سالمندان از دیگر برنامه های کمیته امداد است.

captcha