پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۸
کد خبر: 58205
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
با حضور مسعود دهنمکی صورت گرفت

گزارش تصویری| افتتاح چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری استان مرکزی

مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی (ع) به عنوان چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری استان مرکزی با حضور مسعود دهنمکی تهیه کننده و کارگران مطرح کشوری و جمعی از مسئولان در در روستای ده نمک افتتاح شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ شاپورجلالی ،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری امام حسن مجتبی(ع) روستای دهنمک چهل و هفتمین مرکز نیکوکاری درسطح استان مرکزی است، گفت: تا کنون در سیستم شبکه نیکوکاری بیش از ۱۱ هزار نیازمند ، ۸۶۰۰ نیکوکار و خیر ثبت شده وبا ۵۵۶ تشکل اجتماعی در تعامل هستند.

جلالی در پایان آینده مراکز نیکوکاری را درخشان دانست و افزود : کمیته امداد ۱۰ خدمت حمایتی را به مراکز نیکوکاری واگذار کرده است؛ واگذاری ۳۰ درصد پرونده‌های حمایتی به مراکز نیکوکاری در بخش سالمندان از دیگر برنامه های کمیته امداد است.

captcha