پورعرب گذشته اش را فراموش کرده/ برخی سلبریتی ها اصلا ایرانی نیستند و پرچم 3 رنگ برایشان حرام است/ فلانی برای شمر طبل و برای امام حسین(ع) سینه می زند افزایش بیش از حد آهن عامل بیماری‌های کبد و اضافه‌وزن است بهره‌مندی ۱۳۵۲ نفر از طرح سربازی تخصصی شرکت‌های دانش‌بنیان یمن: فرودگاه‌های «أبها، جازان و نجران» به صورت مداوم هدف قرار خواهند گرفت کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ کودکانی که در گیم گم می‌شوند جزئیات توافق برانکو با الاهلی/ مخالفت با اولین گزینه جانشینی یک خاطره و عکس نادیده از شهید احمدی روشن از رانندگی در ۷ سالگی تا حمل کُلت کمری در ۱۱ سالگی/ ادعا‌های خبرنگار واشنگتن‌پست درباره رهبر کره‌شمالی+ تصاویر گزارش| «مقاومت» یا «سازش»؛ کدام‌یک به جنگ منتهی می‌شود؟
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
کد خبر: 58203
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در استان مرکزی

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در مرکز استان خبر داد.

سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تداوم طرح پاک‌سازی نقاط آلوده طرح عملیاتی پلیس در پاک‌سازی نقاط آلوده در ۱۰۱ محل در استان مرکزی اجرا شد.

سپهوند، به بازخورد مثبت اجرای طرح ارتقاء‌ امنیت اجتماعی و دستاوردهای پلیس در این راستا اشاره کرد و افزود: در اجرای این طرح ۲۶۶ نفر به دلیل جرائمی چون سرقت ، مواد مخدر و... دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: در این طرح بیش از ۱۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از خرده‌فروشان مواد مخدر کشف و ۱۰۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۹۰۵ خودرو متخلف نیز اعمال قانون شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و پاک‌سازی محلات ، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پاک‌سازی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

captcha