باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
کد خبر: 58203
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در استان مرکزی

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در مرکز استان خبر داد.

سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تداوم طرح پاک‌سازی نقاط آلوده طرح عملیاتی پلیس در پاک‌سازی نقاط آلوده در ۱۰۱ محل در استان مرکزی اجرا شد.

سپهوند، به بازخورد مثبت اجرای طرح ارتقاء‌ امنیت اجتماعی و دستاوردهای پلیس در این راستا اشاره کرد و افزود: در اجرای این طرح ۲۶۶ نفر به دلیل جرائمی چون سرقت ، مواد مخدر و... دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: در این طرح بیش از ۱۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از خرده‌فروشان مواد مخدر کشف و ۱۰۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۹۰۵ خودرو متخلف نیز اعمال قانون شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و پاک‌سازی محلات ، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پاک‌سازی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

captcha