گزارش تصویری| آغاز جشنواره موسیقی ملی «آوای ایرانی» در دلیجان طرح تشکیل وزارت بازرگانی دوباره در دستور کار مجلس قرار گرفت/ پشت پرده دفاع تمام‌قد رئیس جمهوری از تشکیل وزارت بازرگانی! صدور نفت خام بلایی بزرگ است که به ضرر پیشرفت کشور تمام شده/ تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی با دشمن هستند لایحه «اصلاح قانون پولی و بانکی کشور» به مجلس ارسال شد «رسم ابرار»، از خاندان نبوت بیاموز/ عیار آدم ها در انفاق سنجیده می شود پوستر/ مسجد خانه بندگی سبک زندگی اسلامی خانواده را به آرامش می رساند/ اطعام به فقرا در سخت ترین شرایط از ویژگی های خانواده اصیل است چرا اتصال کارت سوخت به کارت بانکی اجرا نشد؟ تصاویر/ جانِ انجیر کشف 90 کیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترک پلیسی
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳
کد خبر: 58203
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد

دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در استان مرکزی

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از دستگیری 266 نفر در اجرای طرح پاک‌سازی نقاط آلوده در مرکز استان خبر داد.

سرهنگ یوسف سپهوند جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و تداوم طرح پاک‌سازی نقاط آلوده طرح عملیاتی پلیس در پاک‌سازی نقاط آلوده در ۱۰۱ محل در استان مرکزی اجرا شد.

سپهوند، به بازخورد مثبت اجرای طرح ارتقاء‌ امنیت اجتماعی و دستاوردهای پلیس در این راستا اشاره کرد و افزود: در اجرای این طرح ۲۶۶ نفر به دلیل جرائمی چون سرقت ، مواد مخدر و... دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: در این طرح بیش از ۱۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی از خرده‌فروشان مواد مخدر کشف و ۱۰۲ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۹۰۵ خودرو متخلف نیز اعمال قانون شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و پاک‌سازی محلات ، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به پاک‌سازی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

captcha