به همت یک شرکت دانش‌بنیان؛

نخستین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

نخستین مدل بومی تعالی سازمانی کشور، به عنوان مدل تعالی سازمانی ملی امروز دوشنبه از سوی یک شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه اینوتکس 2019 رونمایی شد.
کد خبر: ۵۸۱۱۷ تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ایرنا؛ در آئین رونمایی از نخستین مدل بومی تعالی سازمانی که در استیج اصلی نمایشگاه اینوتکس برگزار شد، سیدجواد حسینی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان به همراه رئیس پارک فناوری پردیس و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین نمایندگانی از ۲۹ شرکت برگزیده صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی حضور داشتند.

این شرکت دانش‌بنیان به عنوان تنها شرکت تخصصیِ ارزیابی و اندازه‌گیریِ پیشرفته سازمانی در ایران، از سال ۱۳۹۳ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکتی دانش‌بنیان شناخته شده است و تاکنون در حدود ۳۰ مدل اندازه‌گیری سازمانی را طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

این مدل سازمانی که با حمایت پارک فناوری پردیس طراحی و بومی‌سازی شده، تاکنون توسط حدود ۷۰۰ شرکت به کار گرفته شده و بالای ۲۰ شرکتِ بزرگ صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی نیز این مدل را جایگزین مدل‌های خارجیِ آن کرده‌اند.

از جمله ویژگی‌های منحصر به‌فرد مدل ملیِ تعالی سازمانی، طراحیِ متناسب آن با سطح بلوغ سازمان‌های ایرانی، سازگاری با فرهنگ ارتباطیِ مدیران ایرانی و همخوانی با شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ایران است.

علمی ** ۱۸۳۶ ** ۱۰۵۵