«عباس راکی» دیدار آلومینیوم اراک و ماشین سازی تبریز را سوت می زند آغاز فعالیت‌ گروه‌های شغلی 1 و 2 از شنبه در اراک+فهرست مشاغل شمار مبتلایان به کرونا در استان مرکزی به 32136 نفر رسید/شناسایی 143 مورد مبتلا به کووید 19 در ۲۴ ساعت گذشته اصول عدالتِ قانون اساسی در حوزه اجرا نادیده گرفته شد| گفتگو با بهادری جهرمی درخواست مشاور امنیتی پیشین ترامپ برای بر‌گزاری مجدد انتخابات هر کس ایرانی ها را بشناسد می داند که آنها شکست ناپذیرند سرانجام مگاپروژه جنوب شرق کشور در هاله ای از ابهام/ ناامیدی از حق آبه رهاورد دیپلماسی ضعیف وزارت نیرو و امور خارجه است طرح مجلس، ابزاری برای ناکام گذاشتن پروژه مشترک «نتانیاهو- بایدن» / چرا اصلاح طلبان با «زبان اقتدار» مشکل دارند!؟ کاهش محدودیت‌های کرونایی دو هفته‌ای از شنبه؛ هشدار‌ها درباره خیز مجدد کرونا با عادی انگاری حال عمومی آیت‌الله مصباح‌یزدی مساعد شد
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۷
کد خبر: 58117
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
به همت یک شرکت دانش‌بنیان؛

نخستین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

نخستین مدل بومی تعالی سازمانی کشور، به عنوان مدل تعالی سازمانی ملی امروز دوشنبه از سوی یک شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه اینوتکس 2019 رونمایی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ایرنا؛ در آئین رونمایی از نخستین مدل بومی تعالی سازمانی که در استیج اصلی نمایشگاه اینوتکس برگزار شد، سیدجواد حسینی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان به همراه رئیس پارک فناوری پردیس و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین نمایندگانی از ۲۹ شرکت برگزیده صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی حضور داشتند.

این شرکت دانش‌بنیان به عنوان تنها شرکت تخصصیِ ارزیابی و اندازه‌گیریِ پیشرفته سازمانی در ایران، از سال ۱۳۹۳ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکتی دانش‌بنیان شناخته شده است و تاکنون در حدود ۳۰ مدل اندازه‌گیری سازمانی را طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

این مدل سازمانی که با حمایت پارک فناوری پردیس طراحی و بومی‌سازی شده، تاکنون توسط حدود ۷۰۰ شرکت به کار گرفته شده و بالای ۲۰ شرکتِ بزرگ صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی نیز این مدل را جایگزین مدل‌های خارجیِ آن کرده‌اند.

از جمله ویژگی‌های منحصر به‌فرد مدل ملیِ تعالی سازمانی، طراحیِ متناسب آن با سطح بلوغ سازمان‌های ایرانی، سازگاری با فرهنگ ارتباطیِ مدیران ایرانی و همخوانی با شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ایران است.

علمی ** ۱۸۳۶ ** ۱۰۵۵

captcha