آیا هاشمی امام را گول زد؟ دیوان محاسبات کشور: دستور جهانگیری مبنی بر عودت پرونده کشت و صنعت از هیات داوری مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز دوم رسید/ وقتی سوژه بازی‌سازی بسیج صهیونیست‌ها را عصبانی کرد شناسایی 247 مبتلا به کرونا در استان مرکزی/تعداد فوتی ها به 492 نفر رسید بهره برداری از ۱۲ پروژه محرومیت زدایی در بخش های روستایی زرندیه اجرای ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد/بهره برداری از ۲۷۰ پروژه محرومیت زدایی در هفته دفاع مقدس فعالیت های محرومیت زدایی نقطه مقابل با اقدامات و توطئه های دشمنان است توقیف محموله 5 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در استان مرکزی 2کشته و 2 مجروح در سانحه رانندگی محور اراک – توره واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال از طریق فرابورس/ وجود ۶۱ هزار اماکن ورزشی در کشور
جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
کد خبر: 58117
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
به همت یک شرکت دانش‌بنیان؛

نخستین مدل بومی «تعالی سازمانی» کشور رونمایی شد

نخستین مدل بومی تعالی سازمانی کشور، به عنوان مدل تعالی سازمانی ملی امروز دوشنبه از سوی یک شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه اینوتکس 2019 رونمایی شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ایرنا؛ در آئین رونمایی از نخستین مدل بومی تعالی سازمانی که در استیج اصلی نمایشگاه اینوتکس برگزار شد، سیدجواد حسینی مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان به همراه رئیس پارک فناوری پردیس و نمایندگانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین نمایندگانی از ۲۹ شرکت برگزیده صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی حضور داشتند.

این شرکت دانش‌بنیان به عنوان تنها شرکت تخصصیِ ارزیابی و اندازه‌گیریِ پیشرفته سازمانی در ایران، از سال ۱۳۹۳ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به عنوان شرکتی دانش‌بنیان شناخته شده است و تاکنون در حدود ۳۰ مدل اندازه‌گیری سازمانی را طراحی و پیاده‌سازی کرده است.

این مدل سازمانی که با حمایت پارک فناوری پردیس طراحی و بومی‌سازی شده، تاکنون توسط حدود ۷۰۰ شرکت به کار گرفته شده و بالای ۲۰ شرکتِ بزرگ صنایع بزرگ نفت و گاز و پتروشیمی نیز این مدل را جایگزین مدل‌های خارجیِ آن کرده‌اند.

از جمله ویژگی‌های منحصر به‌فرد مدل ملیِ تعالی سازمانی، طراحیِ متناسب آن با سطح بلوغ سازمان‌های ایرانی، سازگاری با فرهنگ ارتباطیِ مدیران ایرانی و همخوانی با شرایط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ایران است.

علمی ** ۱۸۳۶ ** ۱۰۵۵

captcha