عکس/ وضعیت ورودی و خروجی شهرهای مختلف ایران وای اگر این کار را ایران کرده بود تنها خاصیت کرونا برای دنیای مدرن مقایسه کمک‌های چین و سازمان پزشکان بدون مرز به ایران کرونا آمریکا را هدف قرار داده است سرلشکر سلامی: سپاه پرچمدار و پیشگام مقابله با تهدیدات و مشکلات ملت ایران است مخالفت فراکسیون «فالح الفیاض» با تشکیل کابینه توسط «عدنان الزرفی» خسارت ۸۰ میلیارد ریالی کرونا به صنعت گردشگری استان مرکزی گروه جهادی کارگران شرکت آذرآب اراک در خط مقدم مبارزه با کرونا بهبود فضای کسب و کار، بستر «جهش تولید»
شنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
کد خبر: 57870
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
امام‌جمعه تفرش:

مقاومت، تنها راه مقابله با شیطان بزرگ است

امام‌جمعه تفرش گفت: در مقابل شیطان بزرگ‌راه همان راهی است که امام راحل ترسیم کرد و آن فقط مقاومت است.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از ندای تفرش، حجت‌الاسلام هادی میرزایی امام‌جمعه تفرش در خطبه‌های نماز عید فطر ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و تبریک عید فطر با اشاره به مضامین دعای قنوت عید فطر گفت: نماز عید فطر، ستون اسلام و انقلاب است که با برپایی آن نظام اسلامی از گزند حوادث مصون می‌ماند.

 میرزایی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در حرم مطهر امام راحل در جمع عزاداران و تأکید معظم له بر شناخت واقعیت جبهه دشمن، اظهار کرد: تا زمانی که مسئولان آمریکایی نتوانستند مشکلات خود و جامعه خودشان را حل کنند حقی ندارند راجع به کشور بزرگ و مقاومی مثل ایران اسلامی تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: هر زمان آمریکایی‌ها معنای انسانیت را فهمیدند و مشکلات خود را حل کردند نگاه می‌کنیم آیا موضوعی وجود دارد که به آن‌ها ارتباطی داشته باشد، مسئله‌ای مانند توان نظامی که هیچ ارتباطی به آن‌ها ندارد، هیچ مذاکره‌ای با آن‌ها در این خصوص در کار نیست.

امام‌جمعه تفرش تأکید کرد: در مقابل شیطان بزرگ‌راه همان راهی است که امام راحل ترسیم کرد و آن فقط مقاومت است.

میرزایی، با گرامیداشت قیام پانزده خرداد این روز را مفتاح پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن‌ماه ۵۷ دانست و برای شهدای این روز آرزوی علو درجات کرد.

امام‌جمعه تفرش با انتقاد از وضعیت نامناسب حجاب در ایام تعطیلات در تفرش گفت: در مقابل حکم صریح قرآن در جامعه اسلامی بی‌تفاوت نباشیم و با لسانی نرم به بدرفتاری‌های جامعه تذکر دهیم.

میرزایی از مردم و جوانان علاقه‌مند برای ثبت‌نام مدرسه علمیه خواهران به‌عنوان یکی از زیرساخت‌های دینی و انقلابی دعوت کرد.

انتهای پیام/

captcha