حضور مردم فراهان در راهپیمایی روز قدس + عکس

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس مردم روزه دار فراهان هم صدا با جهان اسلام فریاد «نه به معامله قرن» را سر دادند و به دشمنان اعلام کردند که ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.
کد خبر: ۵۷۶۰۹ تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس مردم روزه دار فراهان هم صدا با جهان اسلام فریاد «نه به معامله قرن» را سر دادند و به دشمنان اعلام کردند که ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.

فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با سلاطین عربی تنها نخواهند بود 

حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: حضور حماسی مردم انقلابی ایران موجب شکست توطئه معامله قرن آمریکا و برخی کشورهای منطقه است.

وی افزود: دشمنان جهان اسلام می خواهند به کلی مساله فلسطین را به دست فراموشی بسپارند ولی امام خمینی (ره) با نامگذاری روزی به نام قدس آن را برای همیشه در جهان زنده نگه داشت.

فیض کرمیان اظهار کرد: امروز نیز مردم به خوبی آگاهی و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و به جهانیان ثابت کردند که گفتمان انقلاب ایران همواره از پشتوانه مردمی برخوردار است.

امام جمعه فرمهین با اشاره ملت ایران از مسلمانان فلسطینی ادامه داد: خواب آشفته آمریکایی ها مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس تعبیر نخواهد شد و ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.

قدس غصب شده باید به آغوش اسلام بازگردد 

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: همه مسلمانان در این روز بزرگ حضور پیدا کردند، انقلاب اسلامی در طول حیات خود ذره ای از آرمان ها و حقوق فلسطینیان غفلت نکرده و همچنان از آنان حمایت می کند.

وی افزود: روز قدس امسال روز نه به معامله قرن است روزی که تمام ملت ایران از هر قشر و مذهبی با مشت های گره کرده خود آمدند تا جواب یاوه گویی دشمنان نظام و انقلاب را بدهند.

رضایی اظهار کرد: فلسطین غضب شده باید به آغوش اسلام برگرد، رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در دل جوامع اسلامی، در نهایت ضعف قرار گرفته و تابوی شکست ناپذیر بودن این رژیم از بین رفته است.

فرمانده ناحیه فراهان ادامه داد: بیت المقدس متعلق به فلسطینیان است و اینکه رییس جمهور آمریکا وعده اعطای بخشی از سرزمین مسلمانان را به صهیونیست ها داده، سخن بیهوده ای است.

وی با اشاره به تحریم های آمریکا و فشار مضاعف به مردم شریف ایران خاطر نشان کرد: آمریکا که به خیال خام خود می خواهد حمایت مردم ما را از نظامشان کمرنگ جلوه دهد و به اصطلاح مردم را به نوعی رودروی نظام جمهوری اسلامی قرار دهند اما دشمنان بداند این آرزو را باید به گور ببرند زیرا آنها نه مردم ایران را خوب شناخته اند و نه رهبری نظام را.

راهپیمایی به پایان خود نزدیک شد، مردم فراهان که و دست در دست هم در حمایت از آزادی قدس شریف شعار دادند حال برای ادای فریضه نماز جمعه شیعیان رهسپار مسجد جامع شهر می شوند.

انتهای پیام/