باید قصورها در دوره‌های مختلف پی‌گیری شود/ تعقیب قاتلان شهید سلیمانی در دستور کار دادستان تهران و معاون بین‌الملل قوه قضائیه امضای سند همکاری با چین چقدر منافع ایران را تامین می‌کند؟ ماله کشی به سبک مدیر رسانه‌ای اصلاح طلب/ «امضای کری تضمین بود» با « به عقل جن هم نمی رسید» توجیه شد! قلب، طعمه جدیدترین نسخه ویروس کرونا «اصلاح ساختار بودجه»؛ نکته مغفول این روزهای کشور/ دولت و مجلس تمایلی برای تحول بودجه‌ریزی ندارند؟ قابل توجه داوطلبان؛ کارت کنکور دکتری ۹۹ پس از نهایی شدن زمان جدید برگزاری توزیع می‌شود یمن|حملات پهپادی و موشکی گسترده به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر محرومیت سهم مردم ازمعادن طلای خاورمیانه/اینجا فقرحرف آخر رامی‌زند مجلس به دنبال آزادسازی دارایی‌های ایران از کره جنوبی است/ وزارت امور خارجه در مقابل گستاخی کره دست از تساهل و تسامح بردارد كلاهبرداري 58 ميلياردي با فروش غيرقانوني واحدهاي مسكوني در اراك
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
کد خبر: 57609
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

حضور مردم فراهان در راهپیمایی روز قدس + عکس

در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس مردم روزه دار فراهان هم صدا با جهان اسلام فریاد «نه به معامله قرن» را سر دادند و به دشمنان اعلام کردند که ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.

به گزارش دیار آفتاب؛ به نقل از فراهان خبر؛ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس مردم روزه دار فراهان هم صدا با جهان اسلام فریاد «نه به معامله قرن» را سر دادند و به دشمنان اعلام کردند که ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.

فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با سلاطین عربی تنها نخواهند بود 

حجت الاسلام فیض کرمیان، امام جمعه فرمهین در حاشیه راهپیمایی در گفتگو با خبرنگار فراهان خبر گفت: حضور حماسی مردم انقلابی ایران موجب شکست توطئه معامله قرن آمریکا و برخی کشورهای منطقه است.

وی افزود: دشمنان جهان اسلام می خواهند به کلی مساله فلسطین را به دست فراموشی بسپارند ولی امام خمینی (ره) با نامگذاری روزی به نام قدس آن را برای همیشه در جهان زنده نگه داشت.

فیض کرمیان اظهار کرد: امروز نیز مردم به خوبی آگاهی و بصیرت خود را به نمایش گذاشتند و به جهانیان ثابت کردند که گفتمان انقلاب ایران همواره از پشتوانه مردمی برخوردار است.

امام جمعه فرمهین با اشاره ملت ایران از مسلمانان فلسطینی ادامه داد: خواب آشفته آمریکایی ها مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس تعبیر نخواهد شد و ملت ایران فلسطین و قدس را در معامله آمریکا با حکام عربی تنها نخواهند گذاشت.

قدس غصب شده باید به آغوش اسلام بازگردد 

سرهنگ حسین رضایی، فرمانده ناحیه مقاومت فراهان گفت: همه مسلمانان در این روز بزرگ حضور پیدا کردند، انقلاب اسلامی در طول حیات خود ذره ای از آرمان ها و حقوق فلسطینیان غفلت نکرده و همچنان از آنان حمایت می کند.

وی افزود: روز قدس امسال روز نه به معامله قرن است روزی که تمام ملت ایران از هر قشر و مذهبی با مشت های گره کرده خود آمدند تا جواب یاوه گویی دشمنان نظام و انقلاب را بدهند.

رضایی اظهار کرد: فلسطین غضب شده باید به آغوش اسلام برگرد، رژیم صهیونیستی به عنوان غده سرطانی در دل جوامع اسلامی، در نهایت ضعف قرار گرفته و تابوی شکست ناپذیر بودن این رژیم از بین رفته است.

فرمانده ناحیه فراهان ادامه داد: بیت المقدس متعلق به فلسطینیان است و اینکه رییس جمهور آمریکا وعده اعطای بخشی از سرزمین مسلمانان را به صهیونیست ها داده، سخن بیهوده ای است.

وی با اشاره به تحریم های آمریکا و فشار مضاعف به مردم شریف ایران خاطر نشان کرد: آمریکا که به خیال خام خود می خواهد حمایت مردم ما را از نظامشان کمرنگ جلوه دهد و به اصطلاح مردم را به نوعی رودروی نظام جمهوری اسلامی قرار دهند اما دشمنان بداند این آرزو را باید به گور ببرند زیرا آنها نه مردم ایران را خوب شناخته اند و نه رهبری نظام را.

راهپیمایی به پایان خود نزدیک شد، مردم فراهان که و دست در دست هم در حمایت از آزادی قدس شریف شعار دادند حال برای ادای فریضه نماز جمعه شیعیان رهسپار مسجد جامع شهر می شوند.

انتهای پیام/

captcha